Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Dağ Patlaması

Rüyada dağ patlaması neye işarettir?

Rüyamda bir gece vakti uzakta bulunan bir dağ ara ara patlayıp, lavları bir yolu takip ederek bizim eve doğru geliyor. Ben evim yanar diye korkuyorum. Dağ tekrar patlıyor ve bu sefer o aralık dağdan bana biraz lav sıçrıyor ve canım çok hafif yanıyor. O arada evdeki kafesteki kuşu abimle beraber dışarıya çıkarıyoruz, hayvan yanmasın diye. Çok endişeli ve korku içerisinde oluyorum. evli, 3 cocuklu, ev hanımı bayanım.

Rüyada dağ patladığını görmek yorumu

Rüyanız, gerçek yaşamınızda önemli bir gelişme olacağını ya da içinizdeki büyük sıkıntı veya öfkenin dışa çıkacağını, bir öfke patlaması yaşayacağınızı ve rahatlayacağınızı simgelemektedir. Unsurlara ayrı ayrı bakmak gerekirse; rüyada dağ patlaması önemli bir rüyadır ve patlama sonucu gelişen olaylara göre anlam kazanır. Patlama sonucu ölüm, yaralanma olmuyorsa bu rüyayı gören kişinin gerçek hayatında önemli bir gelişme olacağını ya da içindeki büyük sıkıntı veya öfkenin dışa çıkacağını, bir öfke patlaması yaşayacağını ve rahatlayacağını simgeler.

“Rüyada Dağ Patlaması” için bir yanıt

Rüyamda kendi memleketim olan Elazığ’daki köyümdeyim, köyümde ziyaret sayılan bir dagdan karşısındaki dağı seyir ediyorum. Yanımda su an hatirlamadigim yakınlarında var. Onlara buradan kaçalım üstünde bulunduğumuz ziyaret dağın karşısındaki dağın patlayacagini söylüyorum. Biz köye doğru kaçarken ziyaret olan dağın karşısındaki dağ büyük bir gürültü ve siyah dumanlar çıkararak patlıyor. Ben koşarak köyün tepe orta noktasindaki caminin yanına gidiyorum. Dağ bir taraftan patlayıp siyah dumanlar çıkartırken diğer taraftan Allahi zikir edip peygambere salâvat getiriyor. Ben bu sırada caminin avlusundayken yakinimda uzaktan erkek bir akrabami görüyorum. Bu akrabam ateistdir. Ona dönüp “bak dağ patlarken Allahi zikir edip peygambere salâvat getiriyor, sende artık inan” diyorum. Ancak o bana inanmadığını anlatan bazı cevaplar veriyor. Ben bazen ne olursa olsun bazı kimselerin inanmayacağını söylüyorum ve utanıyorum. Yorumunuz için teşekkür ederim allah razı olsun. 41, Erkek, Bekar, Veteriner.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir