Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Dağ Yolunda Arabayla Gitmek

Rüyada dağ yolunda arabayla gitmek neye işaret eder?

Rüyamda arkadaşım ve ben gece yarisi bir dag yolunda arabayla gidiyoruz ve karsimiza iki adam cikti. Ilki kızıl sacli altın renginde cildi olan gunes idi. Eskiden cizgi filmlerdeki konusan hayvanlari gozunuzun önüne getirin, çok aktif neseli ve hayatta hicbir şeye gereksinimi olmayan birisi, etrafinda ilah gibi kadinlar vardi. Gunes hayatı dolu dolu yaşamasina ragmen onun kardesi ay, her zaman içine kapanik, sakin ve sessiz ve bir anlamda sir dolu bir insan, kimseye haber vermeden ortadan kaybolan ve hemen hemen hiç konusmazdi. Siyah uzun dalgalı saclari , siyah takim elbise ve kırmızı kravatli idi.

Gokyuzu kara ve acikti ve biraz sis vardi, arka tarafta iki yamacı birbirine bağlayan bir kopru vardi, elini havaya kaldirdi gumus rengte bir ay ortaya cikti, onu elime aldim ve bana gulumsedi, benim parmak uclarimdan tutu ve bana “”benim kralligima hosgeldiniz “” dedi. Gunesin yüzünde huzunlu bir tebessum belirdi ve ortadan kayboldu. Bana bu rüyamı bir yorum yapma imkaniniz var mı ? Sizlere en derin saygılarımı sunarim.

Rüyada dağ yolunda arabayla gitmek yorumu

Bilindiği gibi ay dünyanın etrafında döner. Eğer ayın büyüklüğü birazcık küçük ya da dünyaya uzaklığı az daha fazla olsaydı dünyanın kutupları Uranüs gezegeni gibi daha yassı olurdu, bunun sonucu olarak yaz aylarında hiç gece yaşanmaz ve kış günlerinde ise hiç gündüz olmazdı, dünyanın güneşe bakan tarafında sürekli sıcak rüzgarlar eserdi. Ay ışıkları güneş tarafından yansıtılırdı.

Geceler ve gecenin karanlığı, gündüz ve gündüzün ışığı kadar önemlidir. KARANLIK her zaman kötü şeyleri tasvir etmek için kullanılır. Kötülükler, şeytani şeyler, canavarlar sürekli karanlık kelimesi kullanılarak yorumların, tasviri yapılır. Ancak KARANLIK insan yaşamı için çok gerekli ve önemlidir.

Ay ve güneş rüyaları çok zor açıklanır. Güneş, inan yaşamının en verimli ve bereketli zamanını, Ay ise insanın bilinçaltının manevi değerlerini işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada araba görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Dağ Yolunda Arabayla Gitmek” için bir yanıt

rüyamda yanımda bir kaç kişiyle dağ yolunda arabayla gidiyorduk ve yanımızdaki dağlar bir anda kımıldamaya ve dağılmaya başladı. bende hemen dua etmeye başladım ve kıyametin koptuğunu söyledim . rüyamı açıklar mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir