Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Dağa Çıkmak

Rüyada dağa çıktığını görmek ne demek?

Rüyamda dağın tepesine doğru basamaklar var. Basamaklar topraktan. İlk basamağı kendim çıkıyorum. İkinci basamağı çıkmaya çalışıyorum ama çıkamıyorum artık takatim kalmadı diyorum ama ikinci denemede çıkıyorum. Üçüncü basamağı çıkarken ilerde bir genç 25-30 yaşlarında bir erkek görüyorum. Bana o şeytan sen meleksin. o çıkıyor sen de çık diyorlar. üçüncü basamağı da çıkıyorum .
Dördüncü basamağı çıkarken erkekler iki tane oluyor. Onlar çıkıyor sen de çık diyorlar ve ben de çıkıyorum. Dağ çok büyük. İki erkeğin arkasında dağın tepesindeyim. Hava karanlık ve dağın tepesinden karanlıkta şehre bakıyorum. Şimdiden teşekkür ederim. 10 Ocak 2010, 16:46

Rüyada dağa çıkmak yorumu

Rüyada dağ görmek genelde hayra yorulur. Bir dağa tırmandığını gören kimse, çok büyük emek vererek, kendi gücüyle hedeflediği şeylere ulaşacak demektir.

“Rüyada Dağa Çıkmak” için 2 yanıt

Dağa yolculuk yapmak
Rize’de yasamaktayim. Rüyamda cok yüksek bir daga yolculuk yapiyorum, karayolu uzerinden elimde kırık camlar var, bir binanin önüne geliyorum, hava soğuk ve kar yagmıs, evin önünden uzun otoyol gecmekte, eve cıkmadan geri dönüp hopaya gitmeye karar veriyorum ve minübüs bekliyorum, minübüs bekkerken bir anda durak kalabalıklaşıyor, hepsi erkek ve minübüs geliyor içi dolu, en arkadan minübüse biniyorum, bindiğimde ben bindim onlar binemedi demekki nasip banaymiş diyorum ve minübüs hareket ediyor. En öne oturuyorum, minübüs yola devam ederken bir viraj önümüze geliyor ve minibüs viraji alamayip ucurumdan ucuyor, aşagiyi göruyorum, her taraf yeşillik ve daglık “buradan kurtuluş olmaz” diyorum “duşersek herkes ölür” minübüs uçak gibi süzülüyor, agır cekimde düşme anıni görmüyorum ve bir anda minibüsun biraz uzaginda yuksek bir yerden cok sevdigim teyzem gelmiş, benim ruhum onun arkasinda ve ona sariliyorum “aglama sakin” diyorum” ben arkandayim bak minübüsun on tarafindayim beyaz kazak giyen onu ordan cek cikar” diyorum, cekiyor ama kafam koptugu icin tam cekemiyor agliyor “aglama” diyorum “bak ben arkandayim yanindayim korkma” diyorum, ruhum bedenimden ayri bedenimi izliyorum, sonra amcamin eşi yengem geliyor, minibüsten bedenimi kucaklayıp cıkartıyor ama kafam kopmüş, aglıyor yengem ben ruh olarak teyzeme sarılıyorum aglama guçlü dur diye ve oylece uyaniyorum.

Canan merhaba, gördüğün rüya gerçek hayatında büyük hedeflerin olduğunu ancak bu hedeflere ulaşmak için kimseye güvenmeden kendi imkanların ve kendi gücünle mücadele etmen gerektiğini ve ilk olarak da içinde olduğun umutsuzluk duygularından uzaklaşıp, her şeye olumlu bakmak, pozitif düşünmek ve her şeyin hayırlısını dilemek gerektiğine işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir