Rüyada Dağa Tırmanmak

Rüyada dağa tırmandığını görmek ne manaya gelir?

1-2 hafta önceydi, rüyayı sabah 8:30/9:00 civarında gördüm. Rüyamda kucağımda çocuğumla yüksek bir dağ ya da duvar gibi bir yere tırmanıyorum. Tırmanıp düzlüğe ulaşmaya çalışıyorum. Çocuk kucağımda, tam düzlüğe ulaşacakken dengemi kaybediyorum. Çocuğumu bana ulaşabilecek biri elimden kurtarıyor. Ben aşağıya düşmeye başlıyorum, çok yüksek bir yerdi. Düşerken o hissettiğim dehşet verici korku ve heyecanla uyandım. İnanılmaz korktum. Sabah geç saatte gördüğüm bu rüyanın bir anlamı var mıdır? sizce ne anlama gelir?

Kimden: ygtygmr
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:38
Medeni Durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz: üzgün, depresif öfkeli
Anahtar kelimeler: dağa tırmanmak, duvara tırmanmak

Rüyada dağa tırmanmak tabiri

Rüyada dağ ya da duvar gibi yere tırmanmak hayatta önünüzde büyük engeller olduğunu simgelerken, dengenizi kaybedip düşmeniz ise kendinizi çok zorladığına işaret etmektedir. Rüyada bir dağa tırmandığını görmek aynı zamanda rüyayı gören insanın verdiği karar ve söylediği sözlerin arkasında duran, çok mert birisi olduğuna alamet eder, rüya sahibi kişinin sözünün eri olduğuna ve kendisine güvenip, sırtını kendisine yaslayan kişilerin güvenini sarsacak bir şey yapmayacak bir karakterde olduğuna rivayet eder.Hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak olan bakış açınızı kaybettiğiniz anlamına gelir. Kendi yargı ve kararlarınıza güveninizin kalmadığını anlatır. Bakınız düşmek rüya tabiri.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

1 Yorum yapılmış.

  1. Okan dedi ki:

    34 yasında evliyim, bir şirkette satis sorumlusuyum. Çok sevdiğim bir dostumla kendi evimize tırmanmanın kolay olduğunu gösteriyor iken kediler saldırıyor, arkadasım araba gibi bir şeyin içinde ben onu ittiriyorum, yokuş çıkıyoruz, bende bir otobüs alacağım ancak anahtarı yok, kopeklerin arasına dalıyoruz, havlamıyor saldırmıyorlar fakat 3 boz ayı biraz keciyi de andırıyorlar biri dişi ikisi erkek bizi yemek istiyorlar, kaçıyoruz çok yavaşlar tam yakalanır gibi olduk uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*