Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Dağda Hortum Görmek

Rüyada dağda hortum görmek nedir?

Merhaba hocam, rüyamda dağlık yüksek yeşillik olan, havanında mavi olduğunu hatırladığım bir ortamda dağın üzerine kurulmuş kulübe gibi oturacak bir yerde ben, babam, 24 yaşındaki amcam, annem gibi aileden kişilerle oturup sohbet ederken bir anda karşıdaki dağların tepesinde yavaştan başlayarak hortum meydana geliyor, bende herkese gösteriyorum, orada hortum var, korkuyorum tabi biraz ama bizimkiler “bir şey olmaz” diyor.

Hortumun daha olan şiddetinden karşımdaki dağdan bize toprak sıçrıyor ve yüzüme azıcık bir toprak geliyor, o kadar uzaktan ve bu böyle devam ederken bize doğru gelen iki hayvan var, biri boğa biri pitbull tarzı köpek ve boğa köpeği kovalayarak geliyor, orada da haliyle korkuyorum, biraz sonra boğa ayaklanmış vaziyette köpeği kovalıyor ve bizde amcamla ayağa kalkıp köpeğin boynuna ip tarzı bir şey doluyoruz, köpeği tutuyoruz ve tutarken kopek hafif boşta kalıyor, ben yine topluyorum, ipi sıkıyorum amcamla ama köpek hafif şekilde acıtmadan cinsel bölgeyi (sol haya) ısırıyor ama acı yok ve rüya böyle bitiyor, yorumu nedir acaba teşekkürler.

Rüyada dağda hortum görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada dağ görmek genelde hayra yorulur. Rüyada dağları seyretmek, üstesinden gelmesi zor olan kimi isleri çözdüğünüz için ödüllendirileceğiniz anlamına gelir. Rüyada hortum görmek içinizdeki fırtınaları ifade eder. Sizi çok heyecanlandıran olay veya olaylar yaşıyorsunuz anlamını taşır. Hortumun dağda olması ise bu olayın büyüklüğünü temsil eder. Rüyada boğa görmek azim, inat, dayanıklılık ve irade gücünü temsil eder.

Rüyada köpek yakalamak, köpek yakaladığını çok sevineceğiniz işinizle ilgili bir haber alacağınızı müjdeler. Rüyada köpek ısırması, bir köpeğin ısırdığını görmek bir arkadaşınızın neden olacağı bir sıkıntı yaşayacağınıza işaret eder. Bu rüya aynı zamanda ruh dünyanızda bir iç çatışma gösterebilir.

“Rüyada Dağda Hortum Görmek” için 2 yanıt

Rüyada Konya’da hortum görmek
İyi günler ben Konya’da yasıyorum ve ismim Sinan. 22 yasındayım. Liseyi İzmir’de okudum. Rüyam ise şöyle. Telefonla liseden çok sevdiğim bir arkadaşımla konuşuyorum. Kendisi İstanbul’da yasıyor. Daha önce Konya’ya hiç gelmemiş. Ona “cık gel hadi, Konya’ya gezeriz” diyorum. Arkadaşım da çıkıp geliyor. Onu eve götürüyorum ama ev bizim ev değil, çok yüksek bir apartmanın son katlarında bir daire. Konya’yı tamamen görebiliyoruz. “Konya böyle işte dümdüz, İstanbul gibi değil, her tarafı görebilirsin” diyorum. O anda uzakta yan yana iki hortum görüyoruz. Biraz izledikten sonra uykumdan uyanıyorum. Yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada hortum çıktığını görmek içinizdeki fırtınaları temsil eder. Sizi çok heyecanlandıran olay veya olaylar yaşıyorsunuz anlamını taşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir