Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Dağda Patlama Görmek

Rüyada Dağda Patlama Görmek Neye Çıkar?

Yıldızlı bir gece, deniz kenarında, kayalık bir tepenin (yada dağın) üstündeyim. kucağımda dizüstü bilgisayar var, chat yapıyorum. Birden batıdan, denizin üzerinden ışıl ışıl bir şey ıslık sesi çıkararak yaklaşıyor. Ortalama bir oda büyüklüğünde yaklaşınca daha iyi görüyorum. Siyah metal bir küre, üzerinde enine ve boyuna dizilmiş ışıklar ve renk renk yanıp sönüyorlar. Yaklaşırken sesten anlıyorum ki bu bir bombaymış.

Paniğe kapılıyorum. Hemen bizimkilere koşup haber vermek istiyorum. Kaçmamız gerekiyor. Bulunduğum dağın öteki yamacına çarpıyor. Çok şiddetli bir patlama, kül-toz-duman ve rüzgar. Bilgisayarı ister istemez bırakıyorum. Patlamanın olduğu yerden lavlar çıkmaya bağlamış ve dağın bu tarafına doğru geliyormuş. Bizimkileri alıp tepeye çıkmamız lazım. Koşa koşa yanlarına gidiyorum. Onlar da sesi duymuş, caddenin karşıya geçip diğer tepeden ne olduğuna bakmak için yola çıkmışlar ama zaman yok onlar aşağı inip caddeyi geçmeye kalkarlarsa lav seli gelip onları da yutacak. Bağırıyorum “Saçmalamayın! Yetişemezsiniz! Sel gibi lav geliyor her tarafı kaplayacak. Buraya gelin yukarı çıkmamız lazım!” neyse isteksiz de olsa geliyorlar.

Biz kayalık dağa tırmanmaya başlıyoruz. o sırada uzaktan yanan insanların çığlığı gelmeye başlayınca bizimkiler ne demek istediğimi anlıyor ve zamanımızın daraldığını fark ediyoruz. Merdivenimsi kayalar var, düşmeden bir şekilde çıkmayı başarıyoruz. Yukarısı harabe ev gibi. boş. aşağıda sel oluyor(lav seli) karşı tepeye de çıkabilenler şaşkınlık içinde olan bitene bakıyorlar, bize el sallayanlar da var.

Ertesi gün bir arama kurtarma ekibi kurulmuş, bir sürü insan kayıp. Herkes kayıplarıyla ve evleriyle meşgul. Birisi benim bil almış gidiyor. “Benim o!” diye sesleniyorum. Bulmuşlar. Az hasar almış ama hala çalışır durumda. Benden başka kimse neden böyle olduğunu bilmiyor. Batıdan, denizaşırı, siyah küre şeklinde bir bomba geldiğini bir tek ben görmüşüm herkese anlatıyorum, gördüğüm şeyi betimliyorum ama kimsenin en ufak bir fikri yok. İnternet bağlantımız kopmuş. Ben de telefonda da resmini çizip merak içinde ne olduğu hakkında daha iyi bilgiye sahip olabileceğini düşündüğüm bir arkadaşıma yolluyorum. Kim yolladı bunu diyorum.

Ayrıca uyanıp tekrar uyuduktan sonra bu rüyanın devamını gördüm. Olaydan etkilenmeyen yerdekiler ise iki sokak ötede olsalar bile anlattığımda “aa öyle mi olmuş haberlerde bile görmedik daha. Söylerler o zaman. ” diyorlardı.

Rüyada Dağda Patlama Görmek Yorumu

Gördüğünüz rüya, uyanık hayatta bazı konularda büyük endişeler içinde olduğunuzu, önemli biriyle büyük bir sorun hakkında görüşme yapacağınızı ve görüşmenin iyi geçeceğini simgelemektedir.

“Rüyada Dağda Patlama Görmek” için bir yanıt

Ben ruyamda kendimi gavsin camisinde gordum ve kendi kendime acaba gavsi ben sevmiyormuyum ki benim karsima ya da hayalime gelmiyor, oyle olunca camide buyuk bir patlama ne oldugunu anlamadim ve herkes yere yatti, gavs sadece dua ediyordu ve ben oyle dusundugum icin, sanki gozlerimden bir projeksiyonun yansimasi gibi film izler gibi gavsi izlemeye basladim, bunun anlam ve onemi nedir tabirinizce.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir