Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Dağın Tepesini Görmek

Rüyada dağ tepesi neye işarettir?

Rüya detayı: merhaba ben 18 yaşında bir genç kızım. Rüyamda ilk önce evdeyim tam bayılacak gibi oluyorum sonra toparlanıyorum. Sonra kendimi bir dağın ucunda buluyorum. Herkes yürüyor dağın öteki tarafına benimde arkamda 2 kişi var ama ben onları tanımıyorum gerçekte sonra dağın öteki tarafına kestirmeden gitmek için tırmanalım diyorum onlarda korka korka kabul ediyorlar.

Ben en önde onlar arkamda dağa tırmanıyoruz dağın en tepesine geldiğimizde aşağıya bir bakıyorum çok yüksek bir uçurum aşağıda kayalar var arkamdakiler ağlıyor bende çok korkuyorum onlara korktuğumu belli etmeden geri dönmemiz gerektiğini anlatıyorum ve yavaş yavaş geri dönerken uyandım. Açıklarsanız sevinirim.

Rüyada dağın tepesini görmek tabiri

Rüyasında dağ gören genel olarak önemli, üstün kimse, büyük is, essiz, ideal olarak yorumlanır. Bir dağa tırmandığını gören kimse, kendi gücü ve gayretiyle amacına ulaşacaktır şeklinde yorumlanır. Detaylı bilgi için lütfen inceleyiniz dağ rüya tabiri sayfasını inceleyiniz.

“Rüyada Dağın Tepesini Görmek” için bir yanıt

Selam benim ruyamda buyuk tepeler varmis benim cevremdeki, ben yuksek bir bir tepenin uzerindeydim sonra korkuyorum nasil asagi inicegim sonra buyuk bir evde gordum o evde isiklar varmis sonra baska bir yerde dugun varmis ama benim kis komsular ciplak giyinmis ben te istiyorum o dugunden gitmek oreya kalmak istemiyorum arabaya binmek istiyorum nedemek bu vesselam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir