Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Dağınık Evde Olduğunu Görmek

Rüyada dağınık evde olduğunu görmek neye işaret eder?

Rüyamda ayrildigim erkek arkadasin evine gidiyorum, sasiriyor, evi istifcilerin evi gibi her sey ortada, kapi caliniyor, babam ölmüş ve yaninda sisman sarisin bir eski tanidik dostu ile geliyor, bana “sen bu odada kal” diyor ve kapisini kapatip cikiyor. Etraf daginik, sandik goruyorum acip bakiyorum, ici bos sonra karistirmayayim etrafi beni gozluyordur diyorum.

Sonra kucuk bir kizi olan genc bir kadin tanidigi da ziyaretine geliyor, ben bu sure zarfinda onun odalarini gezip gizlice bakiyorum, her oda daginik ben duzenliyorum erkek arkadasım misafirlerini yolcu ettikten sonra yanıma geliyor bende dagınık yerde duramam benim olduğum yer düzenli olur diyorum.

Rüyada dağınık evde olmak neye yorumlanır?

Elif merhaba,

Rüyada dağınık ev görmek hayra yorulmaz, iyi değildir. İşlerin karışacağına, içinden çıkılmaz seviyelere gelebileceğine işaret edebilir. Bu rüya aynı zamanda duygusal olarak incinmiş olduğunuzu, bastırılmış anılar, gizli korkularınızı gösterebilir. Dağınık bir evde olduğunu görmek ise sahip olduğunuz becerileri kullanmadığınızı ve bundan panik duyduğunuzu, kendinizi biran önce toparlamanız gerektiğini işaret eder.

Babanın vefat ettiğini görmek ise babanızdan aldığınız, sizi özel kılan değerleri simgelemekte, bu kıymetli değerlerin farkında olmanız ve ona göre davranmanız gerektiğine işaret ederken, vefat etmiş babayı görmek aynı zamanda sahip olduğunuz özellikler için sevgili babanıza müteşekkir olduğunuzu, onu çok sevdiğinizi ve özlediğinizi ifade eder. Bu özellikle kişinin umutsuz veya üzgün olduğu dönemlerde kişinin canlanmasını, kendini güçlü hissetmesini saplayan latif ve değerli bir rüyadır.

Sonuç olarak rüyanız, işlerin karışık olduğunu veya karışacağını ancak sahip olduğunuz (babanızdan aldığınız) güçlü değerlerinizle bunları atlatacağını temsil etmektedir. Rüyada ev konusunda detaylı bilgi için ev rüya tabirleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

“Rüyada Dağınık Evde Olduğunu Görmek” için bir yanıt

Ağaç ev görmek
Rüyamda dağ başı ormanlık bir alan içinde iş arkadaşlarımla ahşaptan yapılmış yüksek bir yerde ağaç ev tarzı bir eve çıktık, merdivenler çok yüksekti ama zorlanmadan çıktık. Bütün iş arkadaşlarım değil ama gün içerisinde muhatap olduğum arkadaşlarım vardı. Ev sağlam değildi, benim dışında hepsi çok rahattı, orada ben önce “sağlam değil bura” dedim ama sonra bende rahatladım, birden erkek kardeşim yanımda belirdi “buradayım” dedim oda gayet rahat. Sonra aşağı inmeye karar verdik ama merdiven hiç sağlam değil, bayağı zorlandık, ben en sonda indim, inerken merdiven bitti yokuşlu bir yere geldim, o sırada zorlandığımı görünce iş arkadaşlarımdan biri elimi tuttu, o an gerçekten çok farklı bir duygu hissettim. O arkadaşımla hiç alakam yoktur. Erkek kardeşim orada kaldı inmedi. Bayağı etkilendim, çıktığımız ağaç evin bir tarafı orman, güzel, diğer tarafı ise şehir çarşıyı. İlginçti, okur ve yorumlarsanız sevinirim. Şimdiden tesekkur ederim. Bekar. kadin. ogretmen. 33 yaş. Yoğun çalışma.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir