Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Bir Şey Dağıtmak

Rüyada bir şey dağıtıldığını görmek neye çıkar?

Rüyada Çin deyim ve bir markette dolaşıyorum, marketin et bölümünde köpek etiyle yapılmış sucukları kızartıp herkese dağıtıyorlardı. Bende alacakken İngilizce konuşmaya çalışarak köpek etinden mi bu dedim, yeahyeah yeah dog yeah dediler, bende almadım. Ne anlama gelir açıklar mısınız?

Rüyada bir şey dağıtmak yorumu

Okan selam, rüyada Çin’e gitmek veya Çin’e gittiğini görmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatında bazı ilginç yeni şeylere hazır olması gerektiğine yorulur. Markette dolaşmanız yaşamınızda henüz karşılanmamış bazı ihtiyaçlarınız olduğunu temsil etmektedir. Çin’de bir markette dolaşmanız ise karşılanmamış ihtiyaçlarınızı gidermek için çalışırken ilginç şeylerle karşılaşacağını ve bunlar karşısında şok olmamak için her türlü duruma hazır olmak gerektiğini akıldan çıkarmamak gerektiğini ifade etmektedir. Rüyada köpek eti ile yapılmış sucuk görmeniz ise sizin reel yaşamda büyük sıkıntı yaşamakta olduğunuzu ve bu yüzden haram sayılan bir kazanca niyetlendiğini işaret ederken bu sucuktan yememiş olmanız  ise son anda bu hatadan döndüğünüzü temsil etmektedir.

Rüyada bir şey dağıtmak veya bir şeyin dağıtıldığını görmek çok geniş bir kavramdır ve rüyada dağıtılan şeyin özelliği ile yorumlanır ve para dağıtmak, yemek dağıtmak, hoşaf dağıtmak, aşure dağıtmak, odayı dağıtmak gibi farklı eylemler için ilgili terimini rüya tabiri incelenmelidir. Bu konuda sitede arama işlemi ile aradığını rüya yorumuna ulaşabilirsiniz. Genel anlamda rüyada bir şeyi ihtiyacı olan kişilere dağıtmak veya dağıttığını görmek gerçek yaşamınızda hakkaniyete dikkat eden, dürüst bir karaktere sahip olduğunuzu ifade eder. Rüyada görev dağıtmak, bir görevi çalışanlara dağıttığını görmek gerçek yaşamınızda kazancınızda artış, evinizde berekete işaret eder. Rüyada bir şeyleri gelişigüzel dağıtmak, ortalığı dağıtmak, dağıttığını görmek gerçek yaşamınızda öfke kontrolü konusunda sıkıntı çektiğinizi, öfkenizi kontrol edemediğinizi ve bu yüzden zarara uğradığınızı simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir