Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Dağlık Bir Yer Görmek

Rüyada dağlık bir yer görmek neye işarettir?

Yanımda iki arkadaşım var, ikisi de erkek, birisiyle bir yere gidiyoruz, bir şey alıyoruz daha sonra diğer arkadaşımın evine gelmişiz, bana “hadi görüşürüz” diyor, vakit akşam saati ama çok karanlık değil. Daha Sonra büyük bir köpeği var, Rotweiter kırması bir şey sanırım, kahve rengi bir şey, köpeğine rüyamda beni işaret edip “tut, kıs kıs kıs” diyor ve köpek bana doğru hamle yapıyor, çok hızlı bir şekilde köpekten kaçıyorum, fakat köpek yaklaşıyor, birden bire dönüp köpeğe “gel hadi gel” diyorum ve köpeğe dişlerimi gösteriyorum ve köpeğin üzerine gidiyorum, köpek kaçıyor.

Daha sonra bir dağlık bir yer var, denize doğru iniyor, kayalara zıplayarak aşağıya doğru zıplarken bir deniz foku ya da deniz aslanı üzerine basıyorum, beni kovalıyor, denize kadar iniyorum, deniz yüzülmeyecek kadar sığ, dizlere belkide bileklere geliyor, bir şekilde kıyıya kadar yürüyorum.

Rüyamda daha sonra kendimi eşimin yanında buluyorum, oldukça yakınlaşıyoruz fakat daha sonra başka bir kadın var, bir kısa boylu şişman çirkin kadın, aynı yatakta yatıyoruz ama aramızda bir şey olmuyor, eşimde aynı odadaymış, birden yorganı kaldırıyor ve bizi görüyor, ben eşime “benim suçum yok diyorum”, oda “biliyorum” diyor ama bir eliyle valiz topluyor, o sırada uyandım ruyamı gördüğüm saat gece 02,30 da gördüm tam olarak. Lütfen bana acil yanıt yazarsanız çok sevinirim. saygılarımla.

Bulunduğum ruh halim: Bunalımdayım eşim ile aramız çok kötü birbirimiz ile konuşmuyoruz ama çok çabalıyorum ve her gece dua ediyorum bir an önce düzelsin diye. Editorun Notu: kişisel bilgiler, rüya sahibinin isteği ile kapatılmıştır. Ancak bu bilgilerin rüya yorumuna büyük katkısı olduğunu bildirmek istiyorum. Rüya sahibi erkek.

Rüyada dağlık bir yer görmek neye yorulur?

Öncelikle bu anlamlı, muhteşem rüyayı yazdığınız için teşekkür ederim. Umarım yorumum faydalı olur. Rüyanızın Rotweiter köpek olan ilk kısmı adeta son zamanlardaki ruh halinizi özetlemekte, yaşamınızda kimi şeylerle yüzleşmeye hazır olduğunuzu, bir kısmıyla yüzleştiğini ve bu yüzleşme sonunda içinizdeki gücü fark ettiğinizi, kendinize güveninizin gelmeye başladığını simgelemektedir.

Rüyanızdaki dağlık yer olan kısım ise hayatınızda huzur ve mutluluğu aradığınızı ( deniz ulaşmak istemeniz ), ancak aşmanız gereken zorluklar bulunduğunu işaret etmektedir. Aşağıdaki iki cümlenin verdiği mesajı siz bulacaksınız. Çünkü üzerine bastığınız hayvan net değil.

* Rüyada fok balığı görmek, çok zorlu bir düşmanıyla karşılaşacağını işaret eder. Bu düşmanın yakın akrabalarından birinin olacağı da tabir edilir.

* Rüyada deniz aslanı görmek hayatınızda iki önemli bileşenin bu dönemde sizi çok etkilediğini işaret edebilir. Bu bileşenler büyük ihtimalle maddi güç ve sabır olabilir

Kendinizi eşinizin yanında bulduğunuz son kısım ise, eşinizle aranızda halledemediğiniz kimi sorunlar olduğunu işaret etmektedir. Bu bölüm aranızda önemli bir kıskançlık ya da yanlış anlaşılma olduğunu veya bir iletişim hatası içinde olduğunuzu çok net bir şekilde anlatmaktadır, belkide sizin bencilliğini ya da vurdum duymazlık gösterebilir.

Rüyanızda yatakta beraber olduğunu kadının “kısa boylu şişman çirkin” olduğunu, sanki böyle bir kadınla beraber olmanızın suçu olmaz düşüncesi içinde olduğunu düşündüğünüzü ( bilinçaltınız) gösterirken, karşınızdaki kişiye anlayışsız davrandığınızı açıkça anlatmakta.

Ben yaş olarak sizden 20 yıl ilerideyim. Bir ağabeyiniz olarak eşinizi gerçekten sevdiğinize inanıyorum. Ona yeniden kavuşmak için hemen bir yaşam muhasebesi yapıp, hatalarınızı, günahlarınızı gözden geçirmeli, bir şeyler,i değiştirmelisiniz. İnanın tek başına dua yetmez. Ülkemizde ne yazık ki psikolog desteği almak yadırganmakta, sanki deli doktoruna gitmek veya kendi sorununu çözmekten aciz olmak olarak anlaşılmakta ve önemsenmemektedir. Bir ağabeyiniz olarak psikologa gitmekten çekinmeyin. Bir deneyin, ne kaybedersiniz? Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada deniz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Dağlık Bir Yer Görmek” için 2 yanıt

Rüya Yorumunuz için Çok müteşekkirim, Gerçektende kelimesi kelimesine bulunduğum durumu özetliyor. Benden büyük olduğunuzu yazmışsınız sizinle sürekli irtibata geçmek, bir sohbet etmeyi çok isterim, eğer sakıncası yoksa kişisel mailinizi ya da telefonunuzu almak sizinle konuşmak isterim, psikolog desteği almaya karar vermiştim zaten ama sizde söyleyince bunu daha ivedi hale getireceğim, bana vakit ayırdığınız ve rüyamı yorumladığınız için çok teşekkür ederim Allah Razı olsun.

Mesajınız için teşekkür ederim. Sizi de aramızda görmek bizi mutlu edecektir. Başarılar, mutluluklar dilerim. Sizinle yazıştığımız adresten her zaman bana yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir