Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Dağlık Bir Yerde Yaşadığını Görmek

Rüyada dağlık bir yerde yaşadığını görmek neye çıkar?

Merhaba, bugün rüyamda ailemle dağlık bir yerde yaşadığımızı gördüm. Bulunduğunuz yerde çarşılar vb var, toprak zeminde 1 2 tane ağaç var ayrıca toprağın bittiği yerden sonra yol başlıyor. Ben çarşıda dolanırken yan tarafımda 7 8 yaşında sarı bluzlu bir kız çocuğu görüyorum ne tatlı diye düşünüp yoluma devam ediyorum. Bu kız benim ve ailemin önüne çıkıp kayboluyor bizi takip ediyor. Bundan korkup kaçmaya çalışıyoruz, saklanıyorum vb yine önüme çıkıyor. Eve geri dönmek zorunda kalıyoruz ve kaçmak için planlar yapıyoruz.

Bir ara gecenin bir vakti herkes arabayla toprak olan kısımdan ışıklandırılmış yola doğru çıkıyoruz. Ne oldu hatırlamıyorum ama arabadan inip yolda saklanıyorum tabi beni buluyor. Eski yere geri dönüyoruz çarşıda yine aynı kızı görüyorum bu sefer “kapri mi almıştın” diyor, aldığımı hatırlamıyorum ama bunun üzerine ablamla parfüm ve yanında başka bir şey vermeye karar veriyoruz, istediği şeyin bizde olmadığı halde çarşıya elimizdekileri vermek için gittiğimizde bu kızı bir daha görmüyoruz elimizde kalıyor. 20 yaşında bekar öğrenciyim, normal ruh haline sahibim.

Rüyada dağlık bir yerde yaşamak tabiri

Tuana selam, rüyada dağlık bir yerde yaşamak rüya sahibinin şu anda gerçek hayatında bir çok zorluk çektiğini, büyük mücadeleler verdiğini ancak sabır ve gayretle bunları teker teker aşacağını temsil etmektedir. Çünkü dağlık yer görmek zorluk, engel, mücadele, sıkıntı demektir. Bu yerdeki yol ise aslında yaşamakta olduğun sıkıntılardan kurtulmanın kolay bir yolu olduğunu simgelemektedir.

Rüyada önemli bir yer işgal eden, bir görünüp bir kaybolan, sizi takip eden, ona bir şeyler vermek istediğiniz kız çocuk ise esasında sıkıntıları aşmak için içinde olduğunuz kararsızlığa bir an önce son vermeniz gerektiğini anlatmaktadır. Çocuk rüya tabiri sayfasında anlatıldığı gibi rüyada kız çocuğu görmek  rüyayı gören kişinin şu anda uyanık yaşamında bir takım sıkıntılar çektiğini fakat sabırla ve daha fazla gayret göstererek bunlardan kurtulacağına ve mutluluğa kavuşacağına delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir