Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Daire Şekli Görmek

Rüyada daire şekli görmek nedir?

Merhabalar, rRüyada daire görmeküyam uzundu, ancak uyandığımda ne yazık ki hatırladığım kısım şuydu: Karanlık bir yerdeyiz, bir şehirde. Evlerin olmadığı doğasal bir mekandayız, teheccüd vakti. Orada benimle beraber yaklaşık 10-12 kişi var. Kız ve erkek karışığız. Ancak bunların yüzünü görmüyorum. Çünkü hepsi yan yana dizilmişler, aynı boydalar ve sırtları bana bakıyor. Bende bunların arkasına geçmişim. Elimle sırtlarını sıvazlar gibi yuvarlak daireler çiziyorum. Bir elim birinin sırtında ve diğer elim hemen yanındakinin sırtında.

Bu şekilde önce yavaş yavaş sıvazlıyorum sırayla hepsinin sırtını. İlginç olan elimle sıvazlarken onlara “La İlahe İllallah” dedirtiyorum. Ve ben elimle sırtlarını sıvazlamayı hızlandırdıkça onlarda Tevhidi daha hızlı söylüyorlar. Sanki ben bir öğretmenim ve ben ne dersem onlarda ona uyuyorlar, koro gibi.

Sonra başka bir mekana geçiyoruz, şartlar ve vakit aynı. Bu sefer yüzleri bana dönük. Etrafıma toplanmışlar. Haydi,diyorum. O sırada yavaşça ve belirgin şekilde Al-lah ! deyip susuyorum. Akabinde tekrar ediyorlar. “Al-lah”. Sonra ben hızlandırdıkça zikri, onlarda aynı tempoda zikrediyorlar. Bana uyuyorlar. Uyurken de zikretmişim sesli olarak, bu yüzden korkup annem beni uyandırmış.  Şimdiden Teşekkür ediyorum.

Rüyada daire şekli görmek yorumu

Rüyanızın ciddi bir ilahi yönü bulunmakta ve manevi bakımdan oldukça ilerleme kaydettiğinizi, çevreniz rehberlik edecek gelişime ulaştığınızı ve etrafınıza doğru yolu gösterme, onların yollarını aydınlatma konusunda artık hazır olduğunuzu göstermektedir. Rüyanızda bir kaç küçük ancak çok önemli unsur var. İnsanların sırtını daire şeklinde sıvazlamanız tasavvufta önemli bir yere sahiptir ve insanın topraktan gelip toprağa gideceğinin simgesidir.

Rüyada daire şekli konusunda ilave bilgiler

Rüyada daire şekli görmek yapacağınız bir iş, bir davranışınızla ailenizde itibarının daha da yükseleceğini ifade eder. El ile yere, deftere veya tahtaya daire çizmek, daire çizdiğini görmek büyük bir sorun karşısında kendinizi bir açmaz içinde gördüğünüzü, çıkış yolu bulamadığınızı işaret eder. Araba ile, bisiklet veya motor ile ya da yürüyerek daire çizmek,kendi iradenizi kullanarak sorunlarla baş etmede yetersiz kaldığınızı simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir