Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Dakika Görmek

Rüyada dakika görmek neye çıkar?

Rüyamda sevdiğim kişiyle nikahlandıktan 30 dakika sonra cebinden çıkardığı alyansı çıkarıp parmağıma takıyor, çok mutlu oluyorum ama şaşırıyorum “neden nikahta takmadın” diyorum, o da “bu ailemde bir alışkanlık, nikahta hemen yüzük takmak uğursuz getiriyormuş” diyor. 31, Kadın, Boşanmış, Çalışıyor, Ru halim çok güzel.

Rüyada dakika görmek yorumu

Seda merhaba, gördüğün rüyanın ana unsurları sevdiğin kişiyle evlenmek ve alyans takmak olup, en ilgi çekici taraf ise alyansı nikahtan 30 dakika takmaktır.

Rüyada nikahlanmak, nikah kıymak ya da nikahlandığını görmek, bekar kişiler için evlenmeye yahut evlilik konusunda güzel bir adım atılacağına, evli insanlar için aile hayatlarında mutlu günlere ve yeni bir sayfa açılmasına işaret eder, bakınız rüyada nikah görmek rüya tabirleri sayfası. Rüyada alyans taktığını görmek rüyayı gören kişinin yakın zamanda bir evlilik teklifi almasına işarettir. Detaylı bilgi için rüyada alyans görmek sayfasını ziyaret ediniz.

Eşinin alyansı nikahtan 30 dakika sonra takması enteresan ki bu dakikanın yani zamanın önemine işaret ediyor olabilir. Rüyada dakika veya dakikalar rüya sahibinin zamana bağlı bir işi, bir sorumluluğu olduğunu ve bu zamanında tamamlaması gerektiğini işaret eder. Rüyada dakika saymak rüyayı gören kimsenin istediği şeye tam zamanında kavuşacağına delalet eder ama özellikle bir sayı çıkmış ise ona göre de yorumlanır. Rüyada dakika ile ilgili bir sayı görülürse sayının değerine göre yorum yapılır. Sizde bu sayı 30 olup rüyada otuz sayısı enerji, hırs ve verimlilik simgesidir. Bu rüya, eyleme fikirlerinizi koyma zamanı geldiğini gösteren güzel bir rüyadır, hedeflerine yaklaştığınızı işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir