Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Dalga Görmek

Rüyada dalga görmek neye işaret eder?

İyi günler, ben rüyamda avukatımla beraber bir restoranda yemek yiyormuşum ve yemekler çok güzelmiş ama bir türlü istediğim bir yemek gelmiyormuş, sonunda istediğim yemeğin gelmesiyle mutlu oluyorum. Fakat daha sonra dışarıya baktığımda masmavi bir deniz görüyorum, bu denizde birden dev dalga beliriyormuş, bu dalga o kadar büyükmüş ki denizde yüzen insanları da içine alıyormuş. Ama kimseye bir şey olmuyor, o anda korkudan çok şaşkınlık yaşıyordum.

Sular beni içine almadı. Hatta daha sonra sahile gidiyormuşum ve orada çıplak denize giren kuzenlerimi görüyormuşum ( çıplaklar ama ben cinsel organlarını görmedim), Birden oradan çalıştığım okula gidiyorum ve bir velimin istediği kitabı arayıp buluyorum. Bu şekilde uyandım. Acaba rüyamın anlamı nedir?

Yaşınız : 33
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Boşanmış – Dul
Ruh haliniz : endişeli
Anahtar kelime : dev dalga, denizde dalga

Rüyada denizde dalga görmek yorumu?

Hocam merhaba, rüyada avukatınız ile yemek yemeniz güçlü bir sosyal iletişim yeteneğine sahip olduğunuzu, kendinizi bir gruba ait hissettiğinizi simgelerken istediğiniz yemeğin gelmemiş olması ise ufak bir reddedilmişlik duygusu yaşadığınızı göstermektedir.

Masmavi deniz bilinç altının güçlü sinyallerini temsil ederken, denizde dalga, dalgalı deniz görmek hayatta başarıyı elde etmek için pek çok zorluğu aşmanız gerektiğini ifade eder. Bekar bir insan için güzel bir aşka işarettir.

Dalgalarla boğuşmak, boğuştuğunu görmek rüyayı gören kişinin karşısına çıkan fırsatı değerlendirip yükseleceği anlamına gelir. Rüyada dev dalgalar görmek karşınıza büyük fırsat çıkacağını ve sizin bu fırsatı iyi değerlendirip başarıya ulaşacağınızı işaret eder. Dalgalı denizde yüzmek kazancın bol olmasına işaret eder.

“Rüyada Dalga Görmek” için bir yanıt

ben ruyamda bir gemideyim ve arkamda deniz in alevlendigin gordum birden alevlendi ve kaptana seslendim derken bir de baktim alevler kayboldu ve deniz dondu heryer buz ve gemide cok guzel bir kiz cocugu vardi. lutfen yorumunuzu bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir