Rüyada Dalgalar Görmek

Rüyada dalgalar neye işarettir?

Merhaba, ben lise son sınıf öğrencisiyim, üniversiteye hazırlanıyorum. Rüyamda her yıl düzenli olarak gittiğimiz yazlığımdaydım. Yanımda dayım, yengem, eski sevgilim ve arkadaşlarımız vardı. İstanbul’a gidecektik ve önce vapura binelim dedik. Fakat denizde öyle çok dalga çıktı ki, hemen limandan yazlığa geri döndük.

Ama yazlığa geri döndüğümüzde dalgalar peşimizi bırakmadı, evin önüne kadar hatta kapısına kadar bizle geliyordu, sonra birden geri çekiliyordu. Başka kimsenin evinin önüne kadar gelmeyen bu dalgalar yüzünden İstanbul’a dönemiyorduk ve ben babamı aradım, eski sevgilimle bulunduğum ortamda kalmamı istemeyeceğini düşünürken dayım yanımızda olduğu için izin verdiğini söyledi. Dalgalarda bir çekilip bir evin önüne kadar geliyordu. Lütfen Yorumlar mısınız? Lila göndermiş.

Rüyada dalgalar görmek neye yorumlanır?

Lila merhaba, öncelikle mesajında kendin hakkında bilgi verdiğin ve Türkçe’mizi güzel kullandığın için teşekkür ederim. Kendi ülkemde düzgün yazı görünce mutlu oluyorum!, Allah sonumuzu hayır etsin. Gördüğünüz rüya uyanık hayatınızda başarıya ve hedeflerinize ulaşmak için karşınızdaki bir çok engeli aşmanız gerektiğini temsil ederken, geçmişten ders alıp hataları tekrarlamamanız şartıyla hayallerinize kavuşacağınızı simgelemektedir.

Rüyanın ana unsurları: yazlık, dayımı, yengemi, eski sevgilimi, arkadaşlarını görmek, İstanbul’a gitmek, vapur, denizde dalga, liman. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada dalga görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir