Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Dalgalar Görmek

Rüyada dalgalar neye işarettir?

Merhaba, ben lise son sınıf öğrencisiyim, üniversiteye hazırlanıyorum. Rüyamda her yıl düzenli olarak gittiğimiz yazlığımdaydım. Yanımda dayım, yengem, eski sevgilim ve arkadaşlarımız vardı. İstanbul’a gidecektik ve önce vapura binelim dedik. Fakat denizde öyle çok dalga çıktı ki, hemen limandan yazlığa geri döndük.

Ama yazlığa geri döndüğümüzde dalgalar peşimizi bırakmadı, evin önüne kadar hatta kapısına kadar bizle geliyordu, sonra birden geri çekiliyordu. Başka kimsenin evinin önüne kadar gelmeyen bu dalgalar yüzünden İstanbul’a dönemiyorduk ve ben babamı aradım, eski sevgilimle bulunduğum ortamda kalmamı istemeyeceğini düşünürken dayım yanımızda olduğu için izin verdiğini söyledi. Dalgalarda bir çekilip bir evin önüne kadar geliyordu. Lütfen Yorumlar mısınız? Lila göndermiş.

Rüyada dalgalar görmek neye yorumlanır?

Lila merhaba, öncelikle mesajında kendin hakkında bilgi verdiğin ve Türkçe’mizi güzel kullandığın için teşekkür ederim. Kendi ülkemde düzgün yazı görünce mutlu oluyorum!, Allah sonumuzu hayır etsin. Gördüğünüz rüya uyanık hayatınızda başarıya ve hedeflerinize ulaşmak için karşınızdaki bir çok engeli aşmanız gerektiğini temsil ederken, geçmişten ders alıp hataları tekrarlamamanız şartıyla hayallerinize kavuşacağınızı simgelemektedir.

Rüyanın ana unsurları: yazlık, dayımı, yengemi, eski sevgilimi, arkadaşlarını görmek, İstanbul’a gitmek, vapur, denizde dalga, liman. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada dalga görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Dalgalar Görmek” için 2 yanıt

Adim Dilan 22 yasindayim 2 yillik evliyim ve ev hanimiyim, 10 aylik bir bebegim var ve 3 aylik hamileyim. Dun sabaha karsi gordugum ve cok korktugum ruyanin yorumunu istiyorum. Ruyamda denizin ortasinda bir gemideydik, 10 aylik oglum yanimda diger dogmamis bebegim ise kundakli bir sekilde kucagimdaydi. Sonra dev bir dalga gemiyi batirdi. Sudan ciktigim gibi cocuklarimi aramaya basladim. 10 aylik olan oglumu buldum fakat kundaktaki bebegimi bulamadim, aglayip oglum diye bagirmaya basladim ve gogsumdeki agriyla uyandim. Ruyada gordugum aklimdan cikmiyor, bana donerseniz cok sevinirim.

Dilan selam, gördüğün rüya iki açıdan incelenmelidir. Birincisi sen şu anda hamilesin ve hamile kişilerin içinde oldukları ruh hali çok ilginçtir. Bu konuda lütfen hamile sayfasında Rüyada gebe olmak konusunda ilginç bilgiler paragrafını okuyunuz.
İkinci olarak bu rüyada gördüğün ve yaşadıkların olup, ilk bakışta korkutucu görünen unsurlar aslında o kadar kötü anlam taşımamakta, bir anne adayı olarak çocukların hakkındaki endişelerini yansıtmakta (aslında bu olması gereken bir durumdur, her anne çocuğu hakkında endişeler taşımalıdır, taşımazsa hatalıdır) ve önündeki bazı sıkıntıları atlattıktan sonra çok güzel fırsatların karşına çıkacağını ifade etmektedir. Bakınız dalga rüya tabiri sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir