Rüyada Dalgalara Karşı Yüzmek

Rüyada dalgalara karşı yüzdüğünü görmek neye işarettir?

Merhaba, ben 1982 doğumlu bir bayanım.3 yıl öce eşimden ayrıldım, 3 yaşında bir oğlum var. Rüyamda berrak, temiz ancak biraz dalgalı bir denizde dalgaya karşı yüzmeye çalışıyorum. başta başarılı olamıyorum yol alamıyorum ama uğraştıkça mesafe alıyorum. Daha sonra anneannemin evinde eski eşimi ve ailesini görüyorum. ailecek bir şeyler konuşuluyor fakat sonuç ne anlamıyorum, eşimle karşıdan bakışıyoruz, bir süre herkes dağılırken, etkileniyorum, sonra uyandım. Barıştık mı barışmadık mı sonuç belli değil, ama bakışlarından etkilendim pişman bakıyordu. yorumlarsanız sevinirim sürekli aynı rüyayı görüyorum.

Rüyada dalgalara karşı yüzmek neye yorulur?

Rüyada berrak, temiz ancak biraz dalgalı bir denizde dalgaya karşı yüzmeye çalışmak gerçekleşmesi çok zor beklentiler içinde olduğunuzu ancak sabır ederseniz bunların gerçekleşeceğini simgeler. Bu konuda rüyada yüzmek sayfasını ziyaret ediniz. Rüyanızın son bölümü ise eski eşiniz ile aranızda her şeyin bitmediğini, aile büyüklerinin devreye girmesiyle kimi şeylerin değişebileceğini ifade etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada deniz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Dalgalara Karşı Yüzmek” hakkında 2 yorum

  1. Merhaba, 1995 ağustos doğumluyum. Erkek arkadaşım var fakat şu aralar çok iyi sayılmayız.
    Rüyamda erkek arkadaşımla şu anda olan bir takım hayal kırıklıkları ve oluşan güvensizlikten dolayı ayrılıp, kendimi her zaman kafa dinlemek için attığım deniz kenarlarına atıyorum. Orada, yosun midye ve bu tip canlıların olduğu sığ ama bir o kadar da ada kıyısını andıran denizin kenarındayım. Orada yaşayan kişilerle konuşurken denizin ortalarına varıyoruz. Deniz hala sığ ve etrafımda nadiren midye ve yosun türü şeyler görüyorum fakat bunların dışında deniz berrak da görünüyor bana. Orada yaşayanlara ne kadar şanslı olduklarını söylerken adam aslında pek öyle sayılmadıklarını ve arkama bakmamı işaret ediyor ve deniz kabarmaya başlıyor çift yönlü bir şekilde. Ters yöne koşarken deniz derinleşiyor ve gittiğim yönden bana doğru aynı tip dalgalar geliyor. Dalgalara karşı direnip dindiği kısa süre içerisinde ilerlerken çok farklı bir yere varıyorum. Ailemden de çok uzaktaydım artık.
    O yalnızlık içinde biriyle tanışıyorum. Benden yaşça büyük olan o genç adamın koluna girip yürümeye başlıyorum. O sıra her anki gibi erkek arkadaşımı düşünüyorum. Ve bu yeni tanıştığım adama nasıl güvenip koluna bile girebiliyorum diye sorguluyorum kendimi. (Çünkü gerçekten çok fazla sabrettiğim bi ilişkiye sahibim, yorgun ve çok kırgın hissediyorum kendimi). O genç adamla yurt dışına çıkmaya karar veriyoruz. Ben gidiyorum ve o da gelmiyor.
    Tüm bu yalnız kalışlarım ile ablamın yanına yerleşmeye karar veriyorum. Ablamın kedisi var oluyor rüyamda ki asla kedi beslemedik. Ablam işe gidiyor ben oraya yerleştiğim gün, kediyi eve almak istemiyorum. Eve girdiği kapısını kapatıyorum kıyafetlerle. Ve kedi ağlamaya başlıyor. Israrla istemeyerek kapıda bırakıyorum kediyi ve saatlerce ağlamaya devam ediyor. Kedinin ağlama sesinin beni rüyamda çıldırtışıyla uyandım.

    1. Gaye merhaba, gördüğün rüyada bir çok olay geçiyor ancak rüyanın kısa ve net mesajı aslında senin gerçek hayatında şu anda ipoteksiz, daha özgür davranabileceğin bir ilişki aradığını anlatmakta, içindeki çekicilik ve sahip olduğun yaratıcı zeka ile bunu başarmaya gücün olduğunu göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir