Rüyada Dalgıç Kuşu Görmek

Rüyada dalgıç kuşu neyi işaret eder?

Ben rüyamda önce martı sandığım, sonra dalgıç kuşu olduğunu anladığım kuşların sırayla yan yana dizilmiş olduklarını görmem ama bana biraz çirkin göründüler ve büyüktüler. Biri yanıma gelmek isteyip sıradan ayrıldı sonra yeniden diğerlerinin yanına yöneldi, aynı anda rüyamda hem hamile kaldığımı gördüm hem de düğünüm olduğunu.

Birden çok telaşla gelinlik provası yapıyordum. Düğün başlamış bense gelinlik seçemiyorum, aniden düğünün benden habersiz olduğunu gördüm. Bu rüya çok beni merakta bıraktı, bir yorum yapabilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.

Rüyada dalgıç kuşu görmek yorumu

Rüyada dalgıç kuşu görmek olayları derinlemesine anlamak için yeteneğinizi daha fazla kullanmanız, bilinçsiz bilgeliği bırakmanız gerektiğini belirtir.

Rüyada aniden gelişen hamile kalmak, evlenmek, düğün yapmak, gelinlik denemek konularında sağlıklı yorum yapmak imkansız. Çünkü yaşınız, medeni durumunuz, kısacası hakkınızda hiç bir bilgi yok. kadın olduğunuzu dahi rüyada geçen cümlelerden zorlukla anlıyoruz. Dilerseniz bu terimleri manalarını kontrol edip kendiniz mesajı bulmayı deneyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir