Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Dalgınlık

Rüyada dalgınlık neye işarettir?

Yaşım 19, bekar, üniversite öğrencisi (bölüm önemli ise eczacılık), umutlu. Rüyamda araba ile giderken yanımda şu an aramın bozuk olduğu bir kız arkadaşım var. (bir ilişkinin başlangıcından dönmüştük.) Neyse giderken bende dalgınlık oluyor ve uçuruma yuvarlanıyoruz. Uçurum başta biraz eğimli, sonunda dik bir uçurum var.

Oraya kadar arabanın dengesini zor olsa da koruyorum. Oraya giderken ona onu sevdiğimi söylüyorum. O da tam niyetleniyor ama söylemiyor, onu hissediyorum o an. Sonra o dik uçurumdan tam düşerken uyanıyorum. Yorumlarsanız çok teşekkür ederim.

Rüyada dalgınlık nasıl yorumlanır?

Muhammed merhaba, bu müthiş rüyayı paylaştığın ,için teşekkür ederim. Rüyada araba kullandığını görmek aslında senin gerçek hayatta karakteri oturmuş, hayatta ne istediğini bilen ve ayağı yere sağlam basan biri olduğunu gösterirken yanında aslında küs olduğun eski kız arkadaşını görmen ise bundan sonraki gönül ilişkinde seni baskı altına almayacak, seni sıkmayacak bir arkadaşlık arzuladığını yani başka bir deyişle önceki ilişkinde bunları yaşadığını göstermektedir.

Rüyada dalgınlık veya dalgın olduğunu görmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatında bazı konular nedeniyle zihninin bulanık olduğunu, berrak düşünemediğini ve hiç olmazsa bir süre bulunduğu ortamdan uzaklaşıp kafasını dinlemeye ihtiyacı olduğunu gösterir. Rüyada dalgın birini görmek rüya sahibinin bazı konularda daha dikkatli olması ve hatalı karar vermekten sakınması gerektiğine yorulur.

Rüyada uçurumdan düştüğünü görmek rüya sahibinin şu anda reel yaşamında zor zamanlar yaşadığına ve gelecek hakkında kaygıları olduğuna işaret eder. Ancak rüyada ölmemeniz ve diğer olaylar bu durumların sona ereceğine, feraha çıkacağınıza delalet etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir