Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Dalkavuk Görmek

Rüyada dalkavuk görmek neye çıkar?

İyi günler, rüyamda daha önce çalıştığım bir kuruma bağlı bir kurumda çalışıyorum ve çok az da olsa kar yağmış sanki kış gelmişti. Kurumda uzun süredir beklediğim terfinin olacağının haberini aldığım için heyecanlıydım ama bir başka arkadaşım müdüre dalkavukluk yaparak o terfiyi kendisi almak istiyor ve ben buna çok sinirleniyorum. Bahçedeki bir fındık ağacının karla kaplanmasını seyrediyorum ve üşüyorum, üzerime kahve krem renklerinde desenli battaniye alıyorum. Bir oraya bir buraya giderek volta atıyorum çok sıkılmışım kimsecikler gelmiyor.

Sonra tanıdığım birini görüyorum beni görmesin beyazlayan saçlarımla diyorum. Oradan bir arkadaşımı görüyorum elleri mor renge boyanmış uyanıyorum. Şimdiden çok teşekkür. Ayfer, 33, Kadın, Bekar, Çalışıyor, Beklentili.

Rüyada dalkavuk görmek tabiri

Rüyanız yorumlanamayacak kadar karışık ve birbiri ile uyumsuz unsurlar içermektedir. Bu durum şu anda gerçek hayatınızda büyük bir iç kaos yaşadığınızı, kafanızın karışık olduğunu gösterir. Eski çalıştığınız kurumda çalıştığınızı görmeniz eskiden ders alınması ve daha fazla yeni şeyler öğrenmek gerektiğini işaret eder. Kış mevsiminde rüyada kar yağdığını görmek çok hayırlıdır ve her şeyin iyiye gideceğine rivayet edilir.

Rüyada dalkavuk veya dalkavukluk görmek yapan için yapılan içinde iyi mesajlar vermez. Dalkavukluk yapan birini görmek gerçek yaşamda karakter bozukluğu yaşayan veya ikiyüzlülük yapana birine karşı dikkatli olunması, o kişiden zarar görmemek için bazı tedbirler alınması gerektiğine işaret eder. Dalkavukluk yapmak veya dalkavukluk yaptığını rüya sahibinin önündeki bir problemi normal yollardan çözemeyeceğini düşündüğünü ve bu nedenle alternatif çözümler aradığını temsil eder. Alkışçı, çığırtkan, hulusçu, kasideci, pohpohçu, yaltak, yaltakçı, yardakçı, piyazcı, yağcı, yalamacı, yüze gülücü terimleri de aynı şekilde anlam taşır.

Rüyada bir fındık ağacı görülmesi gözyaşı dökmeye, kayıp yaşamaya ya da bir şeyi yitirmeye rivayet eder, kişinin gözyaşı dökeceği bir olay yaşayacağını temsil eder. Rüyada üzerine bir battaniye almak bilinmeyen korkuları gösterir, çevreden tehdit, kaos duygusu veya endişe aldığını işaret eder.

Rüyada riyakar birini görmek dost bildiğiniz kişi tarafından aldatılacağına işaret ederken riyakar olmak ise rüyayı gören kişinin bazı konularda kendinden emin olmadığına işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir