Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Dalmaçyalı Görmek

Rüyada dalmaçyalı köpek görmek neye çıkar?

Ben rüyamda bir siyah beyaz dalmaçyalı köpek gördüm ve bana “dışarısı soğuk sizin ev çok sıcak ben sizinle durmak istiyorum” deyip yalvarıyordu ve o sırada amcam çığlık ata ata koşuyordu ama ben “korkacak ne var” diyordum, köpek zaten aynı şeyleri tekrarlıyordu. Biz sonunda köpeği eve aldık, evde durdu biz köpekle sohbet ediyorduk, sonra birden bire uyandım. Benim rüyamın anlamı nedir sorabilir miyim?

Rüyada dalmaçyalı köpek görmek görmek yorumu

Selma merhaba, gördüğün rüyanın iki ana unsuru var, birinci ana unsur köpekle konuşmak olup bunun anlamı rüyayı gören kişinin kendi karakter kusurlarını örtbas etmek için girişimlerde bulunduğunu gösterir veya alışkanlıklarını gizlemeye çalıştığınızı ifade ederken ikinci unsur ise bu köpeğin dalmaçyalı olmasıdır. Rüyada dalmaçyalı köpek görmek kendi duygularını gözden kaçırmak ve başkalarının ihtiyaçlarına fazla önem verme eğiliminde olduğunuzu gösterir.

“Rüyada Dalmaçyalı Görmek” için 2 yanıt

Dalmaçyalı köpek görmek
Rüyamda okul gibi bir yerin etrafında dolasıyorduk Cemre’yi (liseden kız arkadasım) gördüm, dalmacyalı tarzı bir köpegi vardı, ona dogru giderken agactan kuşlar ustume dogru geldi, biri yanımdan gecerken bana carptı, kafamı cevirdigimde bana bakıyordu, yavru baykuş gibiydi, ilk sag gözünü sonra son gözünü kırpıp uctu gitti, sonra Cemre’nin yanına gittim, biraz ayak ustu konuştuk, sonra bir agacın dibine oturduk, sanki Cemre bir anda Nurşen’e (eski sevgilim) donuştü, konuşuyodu, benim sesim cıkmıyordu. 19 yaşındayım, bekarım.

Yakup selam, dalmaçyalı köpek sayfada anlatılmıştır. Kuşların saldırısı aslında bir şeyin hatalı olduğunu bildiğin halde, bile bile bunu yaptığını ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir