Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Dalyan Görmek

Rüyada dalyan ne demektir?

Rüyamda bir dalyanda arkadaşlarla hem balık tutup hem de piknik yapacakmışız. Dalyana giderken toprak yoldan ilerlemeye devam ettik ve yol kenarında böğürtlen gördüm, 2-3 tanesini koparıp yedim, birazda avucuma topladım piknikte yeriz diye. Biraz daha ilerledik ve yolun sağ tarafında 1-2 metre yukarısında mısır tarlası gördüm. Anladığım kadarı ile mısırlar süt mısırı idi. Tarlanın ortasında tarlanın içerisine doğru giden genişçe topraklı bir yol vardı.

Tarlayı geçtikten sonra gideceğimiz yere dalyana geldik. Bu alan ikiye ayrılmış, biri durduğumuz yer, burası piknik yeri olarak ayrılmış. Burası manzaralı düzlük alan. Ben hariç herkes önce piknik yapmak istedi. Biraz ilerisi denize yamaç bir yerdi ve orada balık tutanlar vardı. Ben dalyana giderken onlara bakıyordum “önce balık tutmak isteyen biri var mı” diye ama kimse gelmedi, ben tek başıma su kenarına gittim.

Rüyada dalyan görmek yorumu

Rüyada denizde kurulu bir dalyan, balık avlama yeri, balık üreme yeri görmek pek hayırlıdır, bereket, zenginlik, bol kazançlı bir yaşam dönemini müjdeler. Bu rüya görüldüğünde kısmetinizin bol olduğu dönem olduğu unutulmamalıdır ve talih oyunları oynamak yararlı olabilir. Rüyanın enteresan tarafı piknik ve balık tutmaya giden arkadaş gurubu içinde senin dışında herkes önce piknik yapmayı seçiyor sen ise balık tutmayı. Bu durum senin gerçek hayatta arkadaşların arasında kişisel gelişim bakımında onların ilerisinde olduğunu temsil etmektedir.

Dalyan nedir?

Dalyan; deniz, göl, ırmak gibi sularda, kıyılara yakın yerlerde su içinde çakılmış kazıklara gerilmiş ağlardan oluşturulan büyük, geniş balık avlama yeri, bir tür balık avlama çemberi, bir tür balık kapanı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir