Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Dama Çıkan Kedi Görmek

Rüyada dama çıkmış kedi görmek neye alamettir?

Rüya başlığı : pencereden ağaç dalıyla dama çıkarılan kedi
Rüya detayı: evde oturuyorum birden köyümüzde beslediğim kedi beliriyor önce şaşırıyorum sonra kediyi alıyorum pencerenin önüne geliyorum damdan pencerenin önüne sarkan bir dala kediyi bırakıyorum kedi dala tutunarak dama çıkıyor. 10. 12. 2009 / 21:47 tarihinde gönderilmiş

Rüyada dama çıkan kedi görmek neye yorulur?

Rüyada kedi görmek bağımsız ruh halini, kadınsı seksapeliteyi, yaratıcılığı ve gücü ifade eder. Kedinin dalları tırmanarak dama çıkması aslında sizin yaratıcı zekanızla başaracağınız işleri işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kedi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Dama Çıkan Kedi Görmek” için 2 yanıt

Rüyada hamile kedi görmek
Merhaba;
Rüyamda sokak kapısının önünde kim olduğunu hatırlamadığım biriyle (kız mı, erkek mi bilmiyorum) konuşuyordum. Yanımızdan tekir bir kedi geçti. Konuştuğum kişi “kedi hamile değil” dedi, ben de kedinin hamile olduğunu söyledim.
Kediye yandan baktığımda karnının sol tarafı düzdü ancak sağ tarafı dışa çıkıktı. Hamile olduğu belli oluyordu. Kedinin doğurmak üzere olduğunu söyledim. Kedi arkasını dönüp gitti.
Bir sonraki sahnede kapalı bir alanda idim, konuştuğum kişi de yanımdaydı. Orası bizim evimiz imiş. Göğüs hizasında bir yükseklikte yan yana kutular vardı, hepsi düzdü. Yan yatırılmış uzun bir komodin gibi bölmeli idi ve her bölme perdeyle kapalıydı.
Kedinin doğurduğunu düşünüp perdeleri açıp onu aramaya başladım. Son bölmede kedi yatıyordu, karnı düzdü ve normal görünüyordu ama biraz gergindi. Yavrular ortada yoktu. Arkadaşıma sevinçle yavruların doğduğunu, onları aramamız gerektiğini söyleyerek etrafa bakınmaya başladım. O sırada uyandım. Gece bir takım ağrılarla yatmıştım ve son zamanlarda ruhsal anlamda çok sıkıntılıyım.
Şimdiden teşekkür ederim.
Kimden:amor
Cinsiyetiniz:Kadın
Yaşınız:30
Medeni Durumunuz:Bekar
Şu anki ruh haliniz: Mutsuz, üzgün, sıkıntılı
Anahtar kelimeler: Hamile kedi, kedinin yavrulaması,

Rüyada hamile kedi görmeniz kadınlar için kadınlık, annelik dürtüsünün doruk seviyelerine çıktığı bir dönemi, erkekler için daha sevecen, anlayışlı bir yaşam evresine girdiğini işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir