Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Dama Çıktığını Görmek

Rüyada dama çıktığını görmek neye işaret eder?

Merhaba, bilmediğim bir muhitteki binanın damına çıkıyorum. (dam dümdüz, eğim falan yok, kenarları alçak duvar üzerine parmaklıklı) Güneş enerjileri var, başka bir şey yoktu.

Aşağı doğru binalara ve şehre bakarken 4 yaşındaki erkek yeğenimi gördüm. (bizden uzakta yaşıyorlar ), “yukarı bak teyze” dedi, bende “oğlum bekle karşıya geçme” dedim ama beni duymadı, elinde oyuncaklarıyla karşıya doğru geçti, yavaş gelen bir araba ona çarptı. Çarpınca bende kendimi anında yanında gördüm. Dizlerine bakıyorum kanayan bir yeri yoktu ve canı çok acımamış. Sarıldım öptüm. Rüyamın anlamı nedir ?

teşekkür ederim

Takma isim : eylül
Cinsiyetiniz : Bayan
Medeni durum : Bekar
Mesleğiniz : Memur
Ruh haliniz : Yorgun-Umutsuz

Rüyada dama çıktığını görmek neye yorulur?

Kusura bakmayın, rüyanız yanlışlıkla cevaplandı olarak işaretlendiği için unutulmuş. Gördüğünüz rüyada ana unsurlar dama çıkmak, yeğenini görmek ve onun kaza geçirmesidir.

Bir binanın damına çıkmanız  inanç sistemi ve özellikleri gösterir. Güçlü bir manevi tarafınızın olduğunu, yaradana ulaşmak için çabaladığını ve ibadetinizi daha da güçlendireceğine yorumlanır. Manevi aydınlanma, rahatlama ve takdir edilme anlamına gelir.

Rüyada yeğen görmek, kendinizden bir yönü sizin kabul etmeniz gerektiğini ya da kendinizi tanımak ihtiyacınızı temsil eder. Sevdiğiniz birinin kaza geçirdiğini görmek felaket gelmeden tedbir almanın önemini hatırlatan önemli bir rüyadır. Rüyadaki kişi ( anne, baba, kardeş, eş, arkadaş veya sevgili olabilir ) ile ilişkinizi gözden geçirip, onu daha fazla kırmamak, üzmemek için yeniden düşünmek veya kimi şeyleri yeniden planlamak gerektiğini ve daha iyi durum için kendinizi ayarlamanız gerektiğini ifade eder.

“Rüyada Dama Çıktığını Görmek” için bir yanıt

Benim adım Nafis, ben 14 yaşında lise 1 öğrencisiyim, benim gördüğüm rüya bizim damda bir parti vardı, partide tanıdığım kişiler bir arkadaşım, en küçük yeğenim ve sevdiğim kız vardı. Yeğenimin başına bir şey gelmesinden korktuğum için oturduğum yerden kalkayım derken yere düştüm ve ayağa kalktığımda arkadaşım beni rezil etmişti ve sevdiğim kız hiç beni umursamıyordu, bu rüyanın tabiri nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir