Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Damacana Görmek

Rüyada damacana görmek neye işaret eder?

Rüyamda eski sevgilimi gördüm, elimde koca bir damacana ile su içerken 5 sn civarında ona baka kaldım. Ardından yanımda duran şuan beraber olduğum kız arkadaşımla oradan uzaklaştım. İşin garip yanı eski kız arkadaşıma baktığım andı. İlk baktığımda normal görünüyordu ama 1 2 sn sonra ağlamaklı bir yüz ifadesi vardı.

Beni etkileyen olay, onu ağlarken görüp çekip kız arkadaşımla uzaklaşmamdı. Bu neye işarettir ?

Rüyada damacana görmek yorumu

Burak merhaba,

Rüyanızda eski sevgilinizi görmeniz şu anda bazı pişmanlıklar yaşadığınızı, eski hatalardan ders çıkarıp yeni ilişkinizde aynı hataları yapmamak gerektiğini ifade ederken onun damacana ile su içmesi onun sağlıklı ve sıhhatli olduğunu gösterir.

Rüyada damacana görmek gerçek yaşamınızda davranışlarınızın kontrol altında tutulduğunu, olumsuz bir davranışta bulunmamanız için çaba sarf edildiğini simgeler.

Eski sevgiliyi ağlarken görmek ve bundan etkilenmek ise geçmişten kalan bir başarısızlık korkusunun şu anda çığa çıktığını ve sizi olumsuz etkilemeye başladığını gösterir. Bu konuda detaylı bilgiyi rüyada eski sevgili rüya tabiri sayfasında bulabilirsiniz.

Rüyada damacana taşımak, damacana taşıdığını görmek mükemmel davranışlar sergileyerek etrafınızdakilerin saygısını kazandığınızı işaret eder.

Rüyada su bidonu, su taşıma kabı görmek aynı anlamlara gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir