Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Damar Görmek

Rüyada damar görmek neye delalet eder?

Merhaba, Rüyada damar görmekRüyamda bir yerde yürüyüp yorulmuş ve dinlenmek için durmuştum , ayaklarımın ağrıdığını hissettim ve ayağımı açıp baktım ki ayaklarımın üstünde mavi mavi damarlar çıkmıştı, iyice belirginleşmişti ve sonra nasıl olduysa ayak bileğimin birinden (damardan gelen) kan akıyordu, telaşla parmağımla üstüne bastırıyordum bir iki kez ama bırakınca yine akmaya başlıyordu. Bu rüya beni korkutuyor, damarla ilgili rüyalar kötüye yoruluyor, yorumunuzu bekliyorum. Teşekkür ediyorum.

Name: sevo
Cinsiyetiniz: kadin
Yaşınız: 20
Medeni durumunuz: evli
Şu anki ruh haliniz: korkulu
Subject: damar
Anahtar kelimeler: kan

Rüyada damar görmek yorumu

Merhaba, Haklısınız hem doğu kültürlerinde hem batı yorumlarında damar görmek negatif anlamlar taşımaktadır. Ancak konuya birde olumlu bakacak yön vardır. Çünkü damarlar kan taşır, kan vücut için hayat demektir. Hayat, yaşamak ise canlının en önemli unsurudur. Dolayısıyla damarların verdiği mesajda güçlüdür, mesaj anlaşılırsa ona göre tedbir alınabilir.

Rüyada damar görmek, damarlar üzüntü veya telaş anlamlarını simgeler. Bir durum karşısında telaş yapıldığını, üzüntü duyulabileceğini simgeler. Rüyada şah damarı görmek kişinin yaşamında ortaya çıkacak olan güzel ve yeni gelişmelere ya da mutlu olacağı günlere kavuşmasına engel olan bir duruma işaret eder.

Damar kesilmesi, kesik damar, damarın kesildiğini görmek iftiraya uğramak manasındadır. Bu konuda dikkatli olup buna meydan vermemek için uyanık olmak gerektiğini işaret eder. Kanamalı damar, damar kanaması, damarda kanama olduğunu görmek, üzüntü yaşamaya delalettir. Kanama durursa bu üzüntünün gelip geçici olduğunu, kanama durmazsa bu üzüntüden kurtulmak için bir şeyler yapmanız gerektiğini ifade eder. Şiş damar, Damarın Şişmiş olduğunu görmek telaşlı durumlara karşı serinkanlı yaklaşmak gerektiğine işarettir.

“Rüyada Damar Görmek” için 3 yanıt

Sayın admin; rüyamda annemle eski evimizde oturuyoruz. Annemin sol bacağında mavi kalınca bir damar olmuştu. Diz kapağının alt kısmındaki yatay mavi kalın damarları birleşmişti. Küçük bir damarı da bacağından yukarı doğru gidiyordu. Bacağı çok aşırı şişmişti. Bana geçermi dedi. Bende geçer anne dedim. Bayan yaşlı komşumuzla aynı odadaydı. Birden korktu, içeri büyükçe sakalı olan ince uzun gagalı orta boyda kuş girdi. Bende zarar vermesin diye kusa doğru gittim. Üstüme doğru uçtu, elimdeki tv kumandasına gagasını çarptı yaralandı ama kan yoktu yere düştü. Bende zaman kazanıp pencereyi açmayı hedefledim. Böylece kimse zarar görmeden kus dışarı çıkacakti .Tasvirinizi bekliyorum, saygilarimla. 42, Kadın, Bekar, Muhasebeci

Gül merhaba, rüyanız annenizin gerçek hayatında bir nedenle hayatında bazı dengelerin bozulduğunu ve annenizin bir durum karşısında mücadele gücünü kaybettiğini ve bu yüzden huzursuzluk yaşadığını anlatmakta buna karşılık alacağı bir haber sonucu ilk anda şaşırmakla birlikte akabinde yaşam ve mücadele gücünü yeniden kazanacağını temsil etmektedir.

Merhaba. Rüyamda iki kolumdaki damarların belirgin bir biçimde olduğunu gördüm. Rengi mavi ya da mordu. Rüyamdayken kolumu böyle görünce öleceğim demiştim. Sonra bir köprüde kurbanlık büyük etler vardı. O etler fakir fukaraya dağıtılıyordu. O köprüden geçiyordum koşa koşa. Sonra uyandım. Anlamı nedir acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir