Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Damarlarını Kesmek

Rüyada damarlarını kesmek neye işaret eder?

Merhaba, rüyamda annemle tartışıyorduk, birbirimize bağırıyorduk, ben biraz fiziksel olarak ta onu iteklemeye çalışıyordum, sonra annem bağırarak mutfağa gitti ve bıçakla damarlarını kesti, annem bayıldı, kanlar akıyordu bende ağlayarak onu hastaneye götürüyordum.

Dışarıda kuzenimi gördüm, arabasıyla o bizi hastaneye götürdü, ben annemin öldüğünü sanıyordum, sonra annemi iyileşmiş olarak gördüm, sarıldık birbirimize, ben ağlıyordum özür diledim. Tüm bunlar  ne anlama geliyor? yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler. batuoluk.

Rüyada damarlarını kesmek yorumu

Rüyanız ne yazık ki iyi mesaj vermemektedir. Rüyanız bir hastalığa fakat kısa sürede şifa bulmaya işaret edebilir.

Rüyada anneye kızdığını görmek, annesine bağırmak, anneyle tartıştığını, anneye bağırdığını görmek uyanık yaşamınızda hatalı bir şeyler yaptığınızı veya doğruluktan sapıp yanlış yola gittiğinizi temsil eder. Önemli bir rüyadır ve mutlaka dikkate alınmalıdır. Rüyada anneyle kavga etmek, rüya sahibinin uyanık hayatında kolay kolay müdahale edemeyeceği ya da çözmeyeceği bazı sorunlarla karşılaşacağına, o sorunları kendi başına çözmeye çalışsa da altından kalkamayacağını gösterirken rüyasında annesiyle kavga etiğini görmek alternatif olarak kişinin yanlış şeylerle uğraştığına ve bu nedenle önemli bir zarar uğrayacağına, büyük umutlarla başladığı bir işte muvaffak olmayacağına, tüm ümitlerini kaybedip içine kapanacağına da tabir edilir.

Rüyada annenin damarlarını kestiğini görmek iftiraya uğramak manasındadır. Bu konuda dikkatli olup buna meydan vermemek için uyanık olmak gerektiğini işaret eder.

Rüyada kuzeni görmek gerçek yaşamınızda bir üzüntünün etkisinde olduğunuzu ve bu üzüntünüzü paylaşacak birine gereksinim duyduğunuzu simgeler. Rüyada hastaneye gitmek fiziksel açıdan iyileşmek ya da ruhsal bakımdan gelişmeyi işaret eder. Rüyada özür dilemek gerçek yaşamda sizi sıkıntıya sokan, sizi rahatsız eden bir durum olduğunu ve bir yakınınızın size bu konu hakkında yardım edeceğine işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir