Rüyada Damat Görmek

Rüyada damat görmek neye delalet eder?

Rüyamda gelinlik giymişim, nikah masasında insanlar oturmuş, damat ve ben masada sıkışıyoruz, sandalye yok iskemlede oturuyoruz. Nikah memuru mavi gözlü ve neşeli bir adam, bir tv programında da çalıştığını anlatıyor. Orada görevlileri çağırıyorum “niye bizim masayla ilgilenmiyorsunuz” diyorum. Nikah memuruyla tartışıyoruz.

ayse, 27, Kadın, Bekar, Çalışmıyor, Sakin.

Rüyada damat görmek neye yorulur?

Ayşe merhaba, görmüş olduğun rüya reel yaşamında evlilik yapıp, yuvanı kurmak istediğini simgelerken aynı zamanda bu konuda derin endişeler yaşadığını ifade etmektedir.

Rüyada gelinlik giydiğini görmek şu anki medeni haliniz, gelinliğin durumu ve rengi, içinde bulunduğunuz ruh hali ile diğer duygu ve düşünceleriniz bir arada ele alınarak analiz edilir. Genel olarak olumlu mesajlar verir, hayatın güzel yönde gelişmesini sağlayacak olayların başlangıcını gösterir.

Rüyada nikah masası görmek bekarlar için evlilik için gün almaya, kısmetin gelmesine,
Evliler için iş anlaşması yapmaya, devlet ile ilgili büyük bir işe, mal ve mülkün çoğalacağına yorumlanır. Rüyada nikah memuru görmek bekar için güzel, mutlu bir evlilik, evli için, ayrılık anlamına gelir.

Rüyada damat görmek, damat birini görmeniz uyanık yaşamınızdaki güçlü bir iddiayı sezgilerinizle birleştirerek çözeceğinizi işaret eder. Rüyada damat olmak, damat olduğunu görmek gerçek yaşamınızda bir ilişki veya bir durumu çok önemsediğinizi simgeler, bu rüya aynı zamanda bir ortaklığa girmek için hazır olduğunuzu da simgeleyebilir. Rüyada eski damat genellikle rüyayı gören kişinin başkalarının sorunlarını çözmeye çalışırken kendi sorumluluklarını ihmal ettiğini ve bu yüzden yakınındaki insanların bundan zarar gördüğünü anlatır.

Bir kadının rüyasında evleneceği / evlendiği kişiyi, damadını görmesi bekarlar için evlenme isteğini, evliler için mutlu bir yaşam sürdürmeye kararlı olduğunuzu temsil eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada evlendiğini görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir