Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Damatlığını Bulamamak

Rüyada damatlığını  bulamamak neye çıkar?

İyi günler. Erkek arkadasım bir rüya görmüş ve benimle paylaştı. Gördüğü rüya şöyle. Bizim düğünümüz olacakmış, ben tam tamıyla hazırım ama kendisi bir türlü hazırlanamıyor, damatlığını bulamıyormuş. Derken damatlığını arıyor sonunda buluyor. Arkasından ayakkabılarını bulamıyor, yani bir türlü giyenemiyor. Düğüne geç kalıyoruz.

Rüyada damatlık bulamamak, ayakkabı kaybetmek ne demek? yorumlarsanız çok sevinirim. Şimdiden tesekkür ederim.

Rüyada damatlığını  bulamamak neye yorulur?

Esma merhaba,

Rüyalar görene göre yorumlanır. Arkadaşınızın rüyası, onun gerçek hayatında üzerinde uğraştığı konuda veya ilişkide uyum ve dengeyi bulmak gerektiği anlamını ifade etmektedir.    Yani demek ki şu anda yaşamında denge veya uyum bozulmuş durumda.

Bekar biri rüyasında kendi düğünü olduğunu görürse bu; bağlılık, uyum ya da geçiş anlamına gelir ve bu konularda düşüncelerinde olumlu yönde gelişme olduğunu simgeler. ( ama istenildiği gibiolmuyor – gecikiyorsunuz )

Rüyada damatlık görmek, günlük yaşamınızda büyük bir değişimin, gelişimin habercisidir. Bu değişim iş hayatı, özel hayatta yeni proje, yeni ortaklık veya yeni birliktelik, bekarla için evlilik şeklinde olabilir.

Rüyada ayakkabı kaybetmek, kendi kimliği ile sorunları olduğunu, halen kim olduğunu anlamaya çalıştığınızı simgeler. Rüyada ayakkabı kaybettiğini görmek, oldukça önemli bir rüya olup gerçek yaşamda çözülmesi hemen hemen imkansız olarak gördüğünüz zamanlarda sık görülür ve bu düşüncenin sizi umutsuzluğa ittiğini gösterir. Bu rüyanın bir başka tabiri ise içinde bulunduğunuz kafa karışıklığından bir önce sıyrılın ve hedeflerinize odaklanın şeklinde yorumlanır.

Rüyada ayakkabı aramak, ayakkabı aradığını görmek, benlik saygısı ve kendine güven eksikliği olduğunu gösterir. Öz-kimliği konusunda sorunlarınızla ilgilenmeniz ve onları çözmeniz gerektiğini ifade eder. Bu rüya aynı zamanda yoksulluk, mobilite eksikliği, yanlış anlamayı da temsil edebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir