Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Damatlık Görmek

Rüyada damatlık görmek neye delalet eder?

Rüyada damatlık görmekRüyamda eski esimi gördüm, elinde damatlık ve gelinlik vardı, şuan evli olduğu kadınla evleneceklermiş. Ben damatlığı yırttım. Daha sonrasında yırtılmış damatlığı üstüne giydi ve dedim ki “evleneceksen bizim evliliğimizden kalan damatlığı giy madem”. Lütfen söyler misiniz, rüyada damatlık görmek, gelinlik görmek ne demek. Teşekkürler.

Rüyada damatlık görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada damatlık görmek, damat kıyafeti, damat elbisesi, damat giysisi görmek günlük yaşamınızda büyük bir değişimin, gelişimin habercisidir. Bu değişim iş hayatı, özel hayatta yeni proje, yeni ortaklık veya yeni birliktelik, bekarla için evlilik şeklinde olabilir. Rüyada damatlık bakmak, damatlık almak, damatlık giymek yaşamınızı olumlu etkileyecek bir olayı işaret eder.

Rüyada damatlık giyen birini görmek rüyada görülen kişi hakkında evlilik veya evlilik yaşamında çok sevinçli gelişmelere delalet eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada evlilik görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Damatlık Görmek” için 4 yanıt

kızımın sevgilisini bembeyaz damatlıkla, gelini ise simsiyah bir gelinlikle gördüm, kızımda alkış yapıyordu ruyamda

Şifa

Gördüğünüz rüya gerçek yaşamınızda kızınızın bazı durumlarını onaylamadığınızı, ona güvenemediğinizi simgelemektedir.

Rüyamda, abim ile yengem gelin ve damatlık giymişlerdi. Onlar yürürken bende arkalarından geliyordum. Baktım üstümde damatlık elbisesi vardı. Sonradan gelinlik elbisesine dönüştü. Üstümde gelinlik elbisesi vardı. Ben kendimi rüyada çok garip hissettim ve rüya bitti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir