Rüyada Damatsız Düğün Görmek

Rüyada damatsız düğün neye işarettir?

Rüyamda gelindim ama damat yoktu, eltimle beraberdim sonra kalabalık dugunun ortasindan eltimle beraber gectik ve diğer kapiya gitik, gelinlik uzerimde kapaliydi, uzeri kırmızı sal ile millet bize bakiyordu benle eltime ama biz umursamadan gectik ortalarindan ve eve girdik. Bu ne demek?

Rüyada damatsız düğün görmek tabiri

Rüyada kendi düğününü görmek, bu rüya gören kişinin evli ya da bekar olmasına değişik anlam taşır. Halen evli olan birisi geçmişte yaşadığı düğününü görürse bu onun reel hayatında ciddi bir dönüşüm geçirdiğini, büyük bir gelişim içinde olduğunu gösterir. Bekar birisi rüyasında kendi düğününü görürse bu; bağlılık, uyum ya da geçiş anlamına gelir ve bu konularda düşüncelerinde olumlu yönde gelişme olduğunu simgeler.

Damatsız veya gelinsiz düğünler, erkek için düğününde gelinin olmadığını ya da gelin için düğünde damadın olmadığını görmek gerçek yaşamda sadakat, uyum sağlama ya da pozitif düşüme konularında bir eksiklik veya bir sorun olduğunu ancak yinede yola devam ettiğinizi gösterir.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

3 Yorum yapılmış

 1. Zeynepnaz dedi ki:

  Damatsız nikah
  39 yaşında bekar bir bayanım. Mesleğim muhasebe ama şu an çalışmıyorum. Rüyamda daha önce bir arkadaşımın bizi tanistirmak istediği kişiyle resmi olarak nikahlaniyorum ama o kişi yanımda olmadan. Yani damat olmadan resmi nikah kıyilıyor. Bende daha sonra arkadaşımdan o kişinin numarasını istiyorum nikaha neden gelmedin diye hesap sormak için. Ama bir yandan da tedirgin ve heyecanlıyım. Ya diyorum oda “ben gelmediysem neden nikahın kıyılmasına izin verdin” derse. Fazlasıyla saçma bir rüyaydı ama yorumu varmidir merak ettim. Teşekkürler

  • Admin dedi ki:

   Zeynep selam, rüyada nikahlandığını görmek bekar iseniz evleneceğinize ya da evlilik yolunda iyi gelişmeler yaşanacağına, evli kişiler için aile yaşamlarında mutluluğa işaret eder, bakınız rüyada nikahlanmak sayfası. Nikahın damatsız olması ise evlilik yolunda bazı sorunlar olsa da sürecin ilerlediğini ve zamanı gelince gerçekleşeceğine işaret etmektedir.

 2. Ceyhun yildiz dedi ki:

  Mrb nişanlıyım kayın validem rüyasında düğünde beni görememiş ne ye isaret

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*