Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Damatsız Nişan Töreni Görmek

Rüyada damatsız nisan töreni görmek neye işarettir?

Merhaba, ben 30 yaşında 1 senelik birlikteliği olan 2 aylık sözlü bir bayanım. Çalışmıyorum evdeyim. İstanbul’da yaşıyorum. Hemen hemen her gün rüya görürüm ve gördüklerimi bire bir yaşarım. Bu rüyayı yorumlayamadım. Sabaha karşı 4:25 ‘te ağlayarak uyandım, rüyamda evdeyiz ama bizim evimiz değil neresi olduğunu bilmiyorum. Mutfaktayım kıymalı bir yemek var yemiyorum, başka bir yemek var onu yedim. Anneme de götürdüm yesin diye. Sonra mutfakta kocaman bir peynir tabağı hazırlıyorum. Kayın pederim mutfağın önünden geçiyor ama yüzünde mahcupluk var. Sonra 2 gorumcem geçiyor onlarada umursamaz. Sonra kayınvalındem geliyor suratı beş karış konuşmuyor.

Evin salonuna geçiyoruz, nişanım olduğunu ama nişanımda nişanlımın olmadığını gördüm. Çok kalabaliktı, bir yerde 20 ‘ye yakın genç erkek vardı, onlar kavga etmeye başladılar, bende yanlarına koştum ve ayırmak için bağırdım, ağlamaya başladım. Sonra birden nişan olan ortam bomboş kaldı ve ben yere dız üstü coktum, benim üzerimde kuçuk bir desenli altın çengelli igne ile tutturulmuş, birde halının ustune düşen bir yonca şekilli altın takıyı alıp çengelli igne ile taktım kendime. Aglıyordum ve aglamama uyandım. Sabah 5:30 civarında tekrar uykuya daldıgımda bu sefer yine ev ortamındayım, başka bir ev bu da ve evde 2 kız kardesımde var . Onlara çay demleyın dıyorum. Bende bir cekmeceyı açtım, içinde kalem dolu sehpahın üzerindeki kalemlerı de oraya koydum lazım olur diye, hatta bir kalemi çok beğendim ucu dolma kalem ucuydu. Annemin yakın bir arkadaşı var teyze derim. O bana kıyafet verdi. Beyza robadan uzun bir patiska keten tarzı bir elbise, üçünde çiçek desenleri vardı.

Sonrasında dışarı çıktım. Marina tarzı bir yerdeyım. Kuçuk kırmızı bir spor araba var babamınmıs. Babam sureklı o arabayla Denızın uzerinde gidiyor . Siyah renkli başka arabalarda denizin uzerinde gidiyordu. Sonra bizim kırmızı ferrarı marka arabamın denizde hortum çıktı battı . Fakat bir süre sonra yine yanımızda hiç bir şey olmamış olarak gördüm arabayı. Yorumlarsanız memnun olurum. Saygılar.

Rüyada damatsız nisan töreni görmek neye yorulur?

Rüyada damatsız nişan töreni görmek
Rüyada damatsız nişan töreni görmek

Merhaba, rüyanız iki bakımdan yorumlanabilir. Birincisi, rüyadaki unsurlar birbiri ile çok alakasız. Buradan kafanızın çok karışık olduğu, berrak düşünemediğiniz söylenebilir. İkincisi ise sözlünüz ile aranızda henüz konuşmadığınız ancak kafanızı kemiren kimi şeyler olduğunu gösterebilir. Eğer böyle bir durum gerçekten var ise derhal bunları konuşup, anlaşıp içinde bulunduğunuz kaostan çıkmanız gerekir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada nişan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyanın unsurlar: kıymalı yemek, peynir tabağı, Kayınpeder, görümce, kayınvalide, nisan, genç erkekler, kavga, altın, altın takı, çay demlemek, kalemler, dolma kalem, patiska, keten, çiçek desenleri, Marina, spor araba, kırmızı ferrari, hortum

“Rüyada Damatsız Nişan Töreni Görmek” için bir yanıt

rüyamda evlendiğimi gördüm ama damat yoktu ortalıkta karanlıktı yaklaşık 1 dk sonra herkez kayboldu sonra beni bir odaya kilitlediler gelinlik birden siyah oldu ve ağlayarak kalktım açıklarsanız sevinirim ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir