Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Damga Görmek

Rüyada damga görmek neye çıkar?

20 yıl önce 6 ay flört ettiğim ilk sevgilim, hayatımın en önemli duygusal ilişkisi olarak içimde kaldı. Ondan ayrıldıktan 5 yıl sonra gerçekten sevdiğim birisiyle evlendim ve şu anda boyum kadar çocuğum bile var. 4 yıl kadar önce onunda evlendiğini öğrenmiştim şu anda ayrı şehirlerde yaşıyoruz. Ancak yıllardan beri hemen hemen yılda 3 – 5 kez bu eski sevgilimi garip bir şekilde rüyalarımda görüyorum. her gördüğümde farklı bir senaryo gerçekleşiyor.

Son gördüğüm rüyada bir çocuğu olmuş, bebek bir iki gün yaşamış ve ne yazık ki ölmüş, kendisi çok üzgündü. Tesadüfen benimle karşılaştı ve bambaşka bir konu hakkında benden küçük bir yardım talep etti,  bende yardım ettim. Rüyada ölen çocuğun kendi çocuğu olduğunu ispatlamak için bir yazı yazmış ve o yazıyı damgalaması gerekiyormuş ve o damga bende imiş. Bende bendeki damga ile yazıyı damgaladım. Eşi bu durumu öğrendi ve çok sinirlendi, sonra uyandım. Sizce eski sevgilimi arada sırada da olsa rüyada görmek ne anlama geliyor ve son gördüğüm rüya yorumlanabilir mi? Teşekkürler

Rüyada damga görmek tabiri

Sevgili okurum, rüyada eski sevgilinin görülmesi tüm dünyada, bütün toplumlarda en çok görülen rüya çeşididir ve bu konuda detaylı bilgi rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasında anlatılmıştır. Eski sevgiliyi hele hele ilk sevgiliyi rüyada görmek bir çok nedene dayanabilir, lütfen sayfadaki bilgilerle içinde olduğunuz ruh halini bir arada değerlendirin. Bu bu yazıda son rüyanın ilgi çekici kısmı olan damga konusunu açıklayacağım.

Rüyada damga görmek rüyayı gören kişini gerçek hayatında birçok sadık dostu olduğunu, pek çok kişinin ona güvendiğini ve sevdiğini anlatırken aynı zamanda bir takım gizli düşmanları olduğunu gözden uzak tutmaması gerektiğini, dostu ile düşmanlarını ayırıp, araya kesin bir duvar koyması gerektiğini ifade eder. Rüyada bir şeyi damgalamak ya da damgaladığını görmek bu rüya kendi konumunuz içinde ilerleme ve yaklaşan para anlamına gelebilir ama bir rakipten sakınmanız gerektiğini belirtir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir