Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Damla Görmek

Rüyada damla neye delalet eder?

Rüyamda bir anda yıllardır gitmediğimiz, görmediğimiz babamların ailesinin evindeyim, yani köyümüzde dedemin evindeyim. Dedem demir kapıyı (germeç) açıyor, sarılıp öpüşüyoruz, bize “nerede kaldınız, ne zamandır sizleri bekliyoruz” diyor o sevecen yüz ifadesiyle. Sonra elimden tutup “ne zamandır size göstermek istediğim bir sırrım vardı, artık öğrenmenizin zamanı geldi” diyerek beni evin altkatında kiler gibi bir yere götürüyor.

Kenardaki dolaptan eline pembe bir kap alıp, odanın ortasında elleriyle tutuyor. O esnada tavanda damla damla bir şey damlayarak kaba dolmaya başlıyor. Dede bu ne” diyorum, dedem de “bunlar dondurma damlası, bu kabı buraya tutunca tavandan dondurma damlamaya başlar” diyor, ben çok şaşırıyor çok ta seviniyorum. Böyle bir rüyayı neden gördüm?

Rüyada damla görmek nasıl yorumlanır?

Mehtap selam, böyle değişik ve güzel rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Rüyada köye gittiğini görmek rüyayı gören kişinin yoğun çalıştığını ve gerçek yaşamında çok yorulduğunu gösterir, biraz dinlenmesi gerektiğine alamet eder. Rüyada dedeyi görmek rüya sahibinin kafasındaki düşüncelerin gerçekleşeceğini, yakınlarının tavsiyesi ile sorunlarını kolay bir şekilde çözeceğini işaret eder, bakınız rüyada dede görmek sayfası.

Rüyada bir sır görmek mücadele etmek veya bir şeylerle çatışmak anlamına gelir ve rüya sahibi insanın iki seçenek arasında kararsız kaldığını, bocaladığını ve bu durumun onun canını sıktığını ifade eder. Rüyada dedenin eline aldığı kap ise yenilik alametidir, hayatınızda zor bir döneme girdiğinizi ancak aile olarak el ele vererek bu zorlukları aşacağını, yaşanan sıkıntı ve sorunların son bulacağını gösterir.

Rüyada damla görülen damlanın özelliği ile açıklanır ve su damlası, süt damlası gibi özel maddeler için farklı anlamlar taşımakla birlikte, genel anlamda rüya sahibinin kazancının bereketli ve sürekli olacağını gösterirken aynı zamanda kişinin sabırlı ve kanaatkar olmasıyla zaman içinde zenginliğinin artacağına delalet eder. Dondurma hakkında bilgi için lütfen rüyada dondurma görmek sayfasını inceleyin.

“Rüyada Damla Görmek” için bir yanıt

Ben rüyamda justin bieberi gördüm, baya uzun bir rüyaydı, rüyadan uyandıktan sonra ağlayacaktım. Neyse rüyaya geçeyim, ben rüyamda justini gördüm, 19 20 yaşlarındaydı, yanımda oturuyordu, orada kimse yoktu bana bakıp duruyordu, bende ona “justin neden öyle bakıyorsun bana” dedim, justin gözünde bir damla gözyaşı ile “bilmem” dedi, dedim ki “nasıl bilmem” sonra uyandım ve dedim ki “neden ona sarılmıyorum”. Gözlerimi kapattığımda bana “senide konserime bekliyorum” dedi ve bana sarılarak beni öptü, orada çok kötü olmuştum, neden bilmem ben justine yaklaştıkça justin korumalarının yanına gidiyordu. Sonra selena gomez geldi ve “onun konserine gitmeyeceksin” dedi, bende “nedenmiş o” dedim oda dedi ki “seni öptüğünü gördüm, gitme işte” dedi, bende “kıskanıyorsun yani” dedim, selena bana vurdu sonra justin gelerek “ona bir daha ona vurursan kötü olur” dedi ve justin bana tekrar tekrar bana ve dedi ki “tekrar gelicem” dedi ve uyandım. Bir hafta boyunca justini gördüm onun büyük hayranıyım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir