Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Damperli Kamyon Görmek

Rüyada damperli kamyon görmek neye çıkar?

20 yaşında ailemden uzakta üniversite okuyan sevgilisiyle yaşayan biriyim.sevgilimle aram çok kötü ve bende ruhsal bakımdan iyi değilim iyi olmaya çalışıyorum. Rüyada bir evin içinde ailemleydik, sonra bir yere gitmemiz gerekiyordu, arabaya biniyorduk. Önümüzdeki araba bir yerden kayıp düşüyordu, bende arabadan inip bir binanın içine koşuyordum. Binanın önünde yavru kedim kolu kopmuş kanlar içinde bana bakıp miyavlıyordu sonra güvercin oluyordu, sonra eski haline dönüyordu. Biri “kurtarabilirsin” diyordu. Kucağıma alıp onu kurtarmak için çabalıyordum.

Bir binaya giriyordum bir sürü insan hiçbirine güvenmiyordum. O yerden kaçıyordum, bir damperli kamyon beliriyordu. Kedimi kurtarmak için o kamyona binmem gerekiyordu. Beni bir yere götürecekti. 5-6 kişi tanımıyorum ama güvendiğim insanlardı beni kamyona bindirmeye çalışıyorlardı “binmem sizde gelin” diyordum “olmaz” diyorlardı. Kamyonun kapısını kapatmaya çalışıyorlardı, ben ayağımla itip yalnız kalmaktan korkuyorum “bırakmayın beni” diyordum. Tebbessüm edip “korkma” diyorlardı ve bir anda yok oluyorlardı kapı kapanıyordu. Kapkaranlıktı içerisi. Kedim yanımda yalnız değilim diyordum garip ki korkmuyordum. Sonra düşünüp kapıyı açıp ön koltuğa oturuyordum, gülüyordum çünkü cesaretli olduğumu hissediyordum, kamyon oyuncak dolu bir kamyondu.

Rüyada damperli kamyon görmek neye yorulur?

Rüyada damperli kamyon görmek kimi büyük değişim ile ilgili sembol olabilir, sizin ihtiyaçlarınızla ilgili taşıdığınız yükten kurtulmak istediğinizi ifade edebilir

Rüyada arkadaşının kamyon kullandığını görmek, bu arkadaşınızdan bir destek görerek içinde bulunduğun sıkıntılı bir durumu daha kolay aşacağını temsil etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kamyon görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Damperli Kamyon Görmek” için bir yanıt

Rüyamda bir arkadaşımın damperli mazot kamyonu kullandığını gördüm. Bu arkadaşım normalde araba kullanmayı bilmez, rüyamın anlamını yazarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir