Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Dangalak Görmek

Rüyada dangalak görmek neye delalet eder?

Rüyamda gizlice sevgilimin evine girdim, evde kimse yoktu. Evde salonun ortasında büyük bir boş bavul vardı ve bu bavulun içine girdim, güya sevgilime sürpriz yapacaktım. Sevgilim eve geldi, odaya girdiğinde ben bavulun içinde bayılma taklidi yaptım. Sevgilim bavulu açıp, içinde beni bayılmış halde görünce çığlık attı “sen ne yapıyorsun orada, sana ne oldu” diye bağırmaya başladı, bende “sürpriz” diye bağırıp ayağa kalktım.

Ben sevgilimin bu sürprize sevineceğini düşünmüştüm ama tam tersine çok sinirlendi “sen ne dangalak birisin, böyle sürpriz mi olur? ya başına bir şey gelseydi? ya nefessiz kalıp ölseydin? ben ne yapardım?” dedi. İlk önce çok bozuldum ama düşünüce haklı olduğunu gördüm ve özür diledim. Sizce bu ne demek?

Rüyada dangalak olmak neye yorulur?

Semra gerçekten çok enteresan bir rüya görmüşsün ama keşke hakkında biraz bilgi verseydin, en azından yaşını yazmalısın. Rüyada gizli bir şey yapmak yani senin sevgilinin evine gizlice girmen; rüyayı gören insanın iş veya aile hayatında ilerideki zamanlarda sıkıntı yaratacak ve pişman olacağı, vicdan azabı çekmesine neden olacak bazı hatalar yapıp günaha girmesine ve çözümü olmayan sorunlarla karşılaşmasına işaret eder. Rüyada bavul görmek rüya sahibi insanın bir hayal kırıklığı yaşayacağı yola çıkmasına ya da hüsrana uğrayacağı bir işe başlayacağına rivayet edilir. Rüyada bavula girmek bir önceki cümlede anlatılan yola çıktığını veya o işe kalkıştığını anlatmaktadır. Rüyada sürpriz yapmak rüya sahibinin güçlü bir iletişim yeteneğine sahip olduğunu fakat bu yeteneği yeteri kadar yararlı işlerde kullanmadığını ya da bunun farkında olmadığını gösterir.

Rüyada dangalak birisini görmek uyarı manası taşır, rüyayı gören insanın yaşamı hakkında bazı şeyleri yeniden düşünmesi ve zor durumlara düşmemek için bazı hedefleri gözden geçirmesi gerektiğine alamet eder. Rüyada dangalak olmak veya dangalak olduğunu görmek önemli bir anlam taşır ve kişini uyanık hayatında olaylara veya uğraştığı bir işe gerektiği kadar özen göstermediğini, işi saflığa vurarak gereken önemi vermediğini ve bu nedenle başının sık sık derde girdiğini ifade eder. Rüyada özür dilediğini görmek gerçek yaşamında rüyayı gören kişiyi sıkıntıya sokan, onu oldukça rahatsız eden bir duruma işaret eder ve bir tanığı insanın ona bu konuda yardım edeceğine delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir