Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Danışma Bürosu Görmek

Rüyada danışma bürosu görmek neye çıkar?

Rüyamda beni bir yere çağırıyorlar, burası bir danışma bürosu imiş. Bürodaki bir görevli bana yeni bir görev verildiğini söyleyerek yaklaşık 2 metre uzunluğunda bir tabutu gösterdi, bu tabut ile ben görevlendirilmiştim. Bu tabutu yerine yerleştirmem istendi ne yaptıysam bir türlü düzgün bir şekilde yerleştiremedim düşürdüm, ters döndü, ayaklarımın üstüne düştü ama en sonunda güzelce yerleştirdim ama içimde bir korku acaba kızmış mıdır içindeki diye. Sonra içinden yaklaşık 2 . 3 metre bir uzun boylu 70 li yaşlarda uzun beyaz sakallı beyaz kaftan ve kavuklu bir dede çıktı. Ben kızmış olduğunu düşünerek, uzaklaştım beni aradı ve buldu bana kızıp kızmadığını sordum ve bu yüzden kaçtığımı söyledim, başımı sıvazlayıp bana kızmadığını söyleyip gülümsedi. Eğildi ve bende yanağını sağ elimle okşadım ve gülümseyip tabutuna geri döndü.

Rüyada danışma bürosu görmek yorumu

Kerem selam, rüyada danışma bürosu görmek gerçek yaşamınızda, çevrenizle yakın fikirli olmak ve başkalarının söylediklerine dikkat etmenin sizin için çok önemli olduğunu ifade eder. Danışmanlık bürosu, danışman ofisi ofisi terimleri de aynı anlama gelir. Danışma bürosunda çalışmak ise rüya sahibinin çevresindekilere söylemek istediği bir çok şey bulunduğuna delalet eder. Rüyada danışmak, birine bir şeyi danışma, danıştığını görmek gerçek yaşamınızda kendi karanızı vermeden önce başkalarının fikir ve görüşlerini dikkate almanız gerektiğini temsil eder.

Rüyanın devamında gelişen olaylar ise karşınızdaki değer verdiğiniz, güvendiğiniz birinin veya birilerinin sözlerine kulak verdiğinizde bundan sonra kendiniz için daha yararlı işler yapacağınızı, belkide farkında olmadığınız ya da değerlendirmenizi bazı özelliklerinizi kullanmaya başlayacağınızı anlatmaktadır. Bu konuda rüyada tabut görmek sayfası da ilginizi çekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir