Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Tek Başına Dans Etmek

Rüyada tek başına dans etmek ne demek?

Rüya başlığı : huzur içinde dans etmek

Merhaba. Rüyalarımda hep annemlerin evinde görürüm kendimi. Bu kez kendi muhitimde kendi evimin önünde gördüm. Detay hatırlamıyorum abim hiddetle saldırıyordu bana mı başkasına mı bilmiyorum araya giren vardı. Resim hocam ve kalabalık bir ara abimi eşim olarak gördüm.

Oturduğum apartmanın karşısında elimde bir eşarp ya da şal var. Müzik geliyor bir yerlerden. Orada, elimdeki şalı kaldırıp savurarak dönerek, sakin ve yavaş içimden geldiği gibi abartısız dans etmeye başlıyorum. Kimseyi umursamıyorum, bakıp bakmadıklarını düşünmüyorum bile. İçim gittikçe huzur doluyor . Güzel bir dinginlikle huzur içindede uyandım gece. Teşekkürler.

Rüyada tek başına dans ettiğini görmek yorumu

Rüyanız bazı düşünceleriniz, fikirleriniz nedeniyle sıkıntılar yaşadığınızı işaret etmektedir. Bu fikirleriniz özellikle aileniz tarafından kabul görmüyor. Rüyanız aynı zamanda kendinizi ifade edemediğiniz için kendinizi bir baskı altında hissettiğinizi, bu baskıdan kurtulup rahatlamak istediğinizi anlatmaktadır. Bu konuda dans ettiğini görmek sayfası da ilginizi çekebilir.

 

“Rüyada Tek Başına Dans Etmek” için bir yanıt

Sıkı bır Lady gaga hayranıyımdır Judas Parçasındaki dansı sürekli taklıt ederım ruyamdada o dansı ettiğimi gördüm ama günlük hatta oldugu gıbı bırazcık hatalıyd fakat guzeldı izleyenler vardı çok mutluydum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir