Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Dans Etmek

Rüyada dans etmek neyi işaret eder?

Rüyamda çocukluğumda yaşadığım evdeyim, koridorda duruyorum. Etrafımda aileden birileri var. Evden çıkıyorum, arabaya biniyorum. Arabayı eşim kullanıyor. Ona yaslanıyorum yakın olmak istiyorum ama o ciddi, araba kullanmaya devam ediyor. Ona biraz daha yaklaşmaya çalışıyorum ama o anlamamış gibi bir şeylerden bahsediyor.

Kalabalık insanların olduğu bir yere geliyoruz. Herkes dans ediyor. Ben de müziğin ritmine uyarak döne döne dans ediyorum. Hatta bir ara ayaklarıma bakıyorum. Siyah sivri erkek ayakkabısı giymişim Kafkas dansçısı gibi oldukça profesyonel oynuyorum. Yılmaz Erdoğan‘ı görüyorum o da oynuyor. Hoş vakit geçiriyorum.

Rüyada dans etmek neye yorumlanır?

Rüyada çocukluğunuzun geçtiği evi görmeniz, çocukluk yıllarının kaygısız günlerine olan özleminizi temsil etmektedir.

Rüyada eşini görmek, rüyada karısını veya kocasını görmek, ihtilaf ve çözülmemiş sorunlar anlamına gelmektedir. Arabayı eşinizin kullanıyor olması, hakkınızda verilecek kararlarda eşinizin baskın rol oynadığını, sizin kendi kararlarınızı vermekte pasif kaldığınızı simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eşini görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada dans etmek, dansetmek, dans ettiğini görmek gerçek yaşamınızdaki kısıtlamalar ve sınırlamalar karşısında sıkıldığınızı, özgürlük istediğiniz anlamına gelir. Aynı zamanda dans havailik, mutluluk, zariflik, duygusallık ve cinsel arzuları temsil eder.

Rüyada Yılmaz Erdoğan’ı görmeniz, uyanık hayatınızda çevreniz tarafından daha fazla beğenilmek, daha çok takdir edilmek isteğinizi ifade eder. Çünkü Yılmaz Erdoğan beğenilen, takdir edilen bir ünlüdür ve onu görmüş olmanız, onunla benzer niteliklere sahip olma isteğinin yansımasıdır.

“Rüyada Dans Etmek” için bir yanıt

Rüyada eski sevdiği çocukla dans ettiğini görmek
Sevdiğim bir çocuk vardı, çok seviyordum, çok zor unuttum. Rüyamda okula gidiyorum, kapının önünde eski müdür yardımcısı oturuyor. O sırada o çocukta orada. Hocamız dans etmemizi istiyor ve dans ediyoruz. Ne anlama geliyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir