Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Dans Görmek

Rüyada dans görmek neye işaret eder?

Rüyamda sevdiğim çocuk (o beni sevmiyor) başka bir kızla okulda bir sınıfta dans ediyordu. Herkes onları izliyordu, tabi başka dans edenlerde vardı. Bende izliyorum ama çok sinirliydim, sonra dansları falan bitti. Ama bir şey konuşmadık. Ben 15 yaşındayım sevdiğim çocukta 15 yaşında ve aynı sınıftayız. Ben kumralım o ise sarışın ve uzun boylu. Rüyamda dans ettiği kızı tam tanımıyorum sanırım ama esmer bir kızdı ve sevdiğim çocuğa göre kısa boylu. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

Rüyada dans görmek yorumu

Sevgili Çağla, rüyanın ana teması rüyada dans etmek olup, bu konu hakkında alt satırlarda yer almaktadır. Oradan bir mesaj çıkarabilirsin. Ancak benim söylemek istediğim başka önemli bir konu var. Senin yaşında gençlerin böyle anlamsızca “sevdiğim çocuk, o beni sevmiyor” gibi şeyleri bırakıp, önce insan, sonra ailesine, ülkesine, insanlığa faydalı nasıl bir birey olurum diye düşünmesi ve ona göre davranması, çaba göstermesi gereklidir. Sen ve senin gibi 15 yaşındaki çocuklar sarışın kız, esmer oğlan, kız arkadaş, esmer kız, kısa boylu vb konularla vakit harcamaya devam ederseniz lise bittiğinde bu konular için bol bol vaktiniz olacak ( çünkü üniversiteyi kazanamayacasınız ), diyelim kazansanız dahi 4 yıl okulda yine bu konulara kafa patlatmaya devam edersiniz, okul bittiğinde iş bulamayacağınız için yıllarca bu konularla uğraşacak vaktiniz olacaktır.

Rüyada dans etmek, dans ettiğini görmek gerçek yaşamınızdaki kısıtlamalar ve sınırlamalar karşısında sıkıldığınızı, özgürlük istediğiniz anlamına gelir. Aynı zamanda dans havailik, mutluluk, zariflik, duygusallık ve cinsel arzuları temsil eder. Rüyada hoşlandığı biri ile dans ettiğini görmek samimiyet ve eril ve dişil yönlü bir birliktelik anlamına gelir. Rüyada meşhur biriyle dans etmek kişinin gerçek hayatında kendini daha güçlü ve bağımsız hissetmek istediğini temsil eder. Rüyada ortağı veya amiri ile dans etmek gerçek yaşamınızda bir liderli çekişmesi içinde olduğunuzu, kontrolü elinizde tutmak istediğinizi aynı zamanda biraz fazla agresif ve iddialı olduğunuz anlamına gelebilir. Rüyada birilerinin dans ettiğini görmek  veya dans edenleri seyretmek iyiye yorumlanır ve mutluluk yaşamak, isteklerinin gerçekleşmesi anlamlarını ifade eder. Rüyada dans gösterisi, dans resitali görmek hayatınızda yeni bir aşamaya ilerlemek için hazır olduğunuzu gösterir. Rüyada profesyonel dansçı birini görmek, izlemek, seyretmek kutlama ve mutluluğu elde etmek için girişimler içinde olduğunuzu gösterir.

Rüyada vals görmek sınıf ve gelişmişliği temsil eder. Rüyada vals yapmak, vals yaptığını görmek aşırı kuralcı davranışları ifade eder. Alternatif olarak, bu rüya size çok hayranlık duyan kişi olduğunu gösterir. Rüyada çarliston dansı yapmak güven verici ve önemli bir başarıya imza atacağınızı gösterir. Rüyada kucak dansı yapan birilerini görmek rüya sahibinin daha fazla ilgi veya şefkat görmek istediğine yorulur. Kucak dansı yapmak rüyayı gören kişinin gerçek hayatında kontrol etmek istediği, etkisi altına almayı arzuladığı biri olduğunu ifade eder. Rüyada aerobik yapmak ya da aerobik yaptığını görmek, aerobik yapan birini görmek egzersiz ihtiyacını simgeler, daha aktif, daha hareketli olmanız gerektiğini işaret eder.

Bir kadın için kadril dansı dans, mutluluk ve bekar için yaklaşan evlilik habercidir. Bir erkek için kadril dansı iş yaşamında başarı ile yakında önemli popülerlik kazanacağınızı ve bunun keyfine varacaksınız anlamını taşır. Kadril dansı eski tarihlerde yaygın olan bir salon dansı türü, Kadril ise kadril dansı müziği demektir.

“Rüyada Dans Görmek” için 2 yanıt

Merhaba, ben rüyamda ayrıldığım eski sevgilimin en yakın dost olarak gördüğüm kız arkadaşımla sevgili olduklarını, dans ettiklerini gördüm. O kız arkadaşımdan gerçek hayatta böyle bir şey asla beklemem yani bu imkansız bir durum ama rüyayı görünce etkilendim yine de.
Bir de rüyamda erkek arkadaşımın kıymetini bilemediğimi düşünüyordum. Başka bir kız arkadaşım da bana “niye kızıyorsun seninle olmadı onunla olsun” gibi bir şey diyor. 27, Kadın, Bekar, Çalışıyor

Şanslıbarbie merhaba,
Rüyanız tipik bir eski sevgili rüyası olup, lütfen rüyada eski sevgiliyi görmek rüya tabirleri sayfasını inceleyiniz. İnanıyorum ki eski sevgiliyi görmek ve eski sevdiğini başkasıyla görmek açıklamaları ilginizi çekecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir