Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Dans Hocası Görmek

Rüyada dans hocası neye delalettir?

Ben rüyamda justini gördüm, justini benim dans hocası imiş, bizim evdeydi ve yanında Selena da vardı, yanımızda annemde vardı. Evde Türkçe konuşuyorduk, sonra justin benim elimi tuttu “haydi dansa başlayalım” dedi, çok güzel dans ediyorduk. Sonra “sende bizimle gel” dediler, bende “nereye” dedim ve gittik. Justinin boyfriendinde sarı araba vardı ve sonra markete geldik, alış veriş arabısı aldı justin ve marketten bir şeyler aldık, sonra Selena bana “sende bir şeyler al” dedi “sepete koy” dedi, işte bende aldım, sonra tekrar arabaya bindik, tam araba gidiyordu ki bende vardım içinde, sonra uyandım.

Rüyada dans hocası görmek tabiri

Didem merhaba, gördüğün tipik bir genç kız rüyası olup, bu konuda önce rüyada Justin Bieber’i görmek rüya tabiri sayfasını okumalısın.

Rüyada dans hocası, dans öğretmeni, dans eğitmeni, dans öğretici görmek mutlu bir ev hayatı ve bu mutluluk için gösterdiğiniz üstün çabayı gösterir. Rüyada dans hocası olmak, dans hocası olduğunu, dans öğrettiğini görmek içinizdeki çocuk ruhu serbest bırakmak, mutlulukla uçmak isteğinizi temsil eder. Bu rüya hakkında daha detaylı bilgi için rüyada dans görmek sayfası da ilgini çekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir