Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Dans Kursu Görmek

Rüyada dans kursuna gitmek neye işarettir?

Merhaba, rüyamda uzun bir yolda yürüyorum, yol görmediğim güzellikte çimenlerle kaplı, sağ tarafım sol tarafım her yer çimen, yürüdüğüm yerde yerin altından bir kaç ağaç kökünün çıktığını fark ediyorum, yürürken “aman Allah’ım” diyorum “burası neresi” çimenlerin üzerinde masmavi çiçekler var, sanki sardunyaya benziyor, mis gibi kokuyor doğa.

Yolun bitiminde kuzenimle bir binaya giriyorum, burası dans okulu imiş, yaşlı bir beyle konuşuyoruz, dans kursu için dans yeteneğimi ölçme maksatlı beni dansa kaldırıyor ve sonra “kuzeninizle dans edeyim artık” derken bir genç adam ellerimden tutup benimle dans etmeye başlıyor, bende o esnada slow çalan bir şarkı var ve yaşlı adamın yanında bir kız var, ağlıyor “aa ağlıyor” diyorum, kuzenim diyor ki “sen yanındakine bak asıl” bir bakıyorum dans ettiğim genç mutlu ama ağlıyor “niye ağlıyorsun” diyorum, uzun boylu yemyeşil gözleri var, alnını alnıma dayıyor ve bana “seni arıyordum” diyor sonra gidiyor.

Yaşlı adama bakıyorum “bu kim? evlenilecek biri midir” maksadıyla, yaşlı adam biraz somurtuyor olmaz sanki dercesine ona “neden” diyorum, “işim” diyor, “ne varmış işinde” diyorum, “halı dokuyor” diyor, “bak” diyor, “bende satması için mekanı kullanmasına izin veriyorum” diyor, dışarı bir bakıyorum koskocaman bir tarla, sanki dünyanın bütün halıları orada, bir ipte asılmış ucu bucağı yok, yol boyunca asılmış halılar var, bir tanesi o kadar büyük ki bir apartman boyunda ve lacivert renkte “aman Allah’ım” diyorum “bunu dokumak yıllar sürmüştür” sonra bir bakıyorum evdeyim, oturma odasına kendime yere yatak hazırlamışım ve üzerine halı seriyorum güya o halıyı bana o genç vermiş, gri renkte ve beyaz desenli yolluk gibi bir halı, bu şekilde gördüm. Bu rüyamı çok merak ediyorum çünkü bu rüyayı gördüğüm günden 3 gün önce her gün günde 51 defa olmak üzere salat-ı meçhule okumaya başlamıştım hayırlı bir eş maksadıyla içimden evleneceğim kişiyi rüyamda görme arzusunu geçirmiştim. Şimdiden teşekkür ederim. 21 Bekar Kadın Çalışmıyor.

Rüyada dans kursuna gittiğini görmek yorumu

Melike merhaba, görmüş olduğun rüya gerçek hayatta aslında çok şanslı, hayırlı bir yolda ilerlediğini ifade ederken, kendinden kaynaklanan bazı sebeplerle bu yolunda giden şeyleri bozduğunu ve bu yüzden gereksiz yere stres ve sıkıntı yaşadığını, yalnızlığa düştüğünü temsil etmektedir.

Rüyada dans eğitimi, dans kursu, dans okulu, dans sınıfı görmek gerçek yaşamınızda kimi konularda daha öğreneceğiniz çok şey olduğunu temsil eder. Rüyada dans kursuna gitmek, gittiğini görmek hayatınızda kimi yeni proje, yeni bir süreç ya da yeni bir aşama konusunda öğrenme aşamasında bulunduğunuzu simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir