Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Dansöz Görmek

Rüyada dansöz görmek neye işarettir?

Rüyamda benim kına gecem oluyor fakat herkes kendi aleminde. Farklı bir odaya giriyorum tanımadığım orta yaşlı adamlar dansöz oynatıyor, çok çirkin manzaralarla karşılaşıyorum. Adamların eşini çağırmak için odalarına gidiyorum umursamıyorlar. Ben 19 yaşındayım ve evlenmeyi düşündüğümüz biri var. Tuhaf olanı üst üste kına gecesi ile ilgili rüyalar görüyorum.

Diğer gün rüyam da yine kına gecesi oluyor, bitiyor, yakın çevrem hayırlı olsun diyor, annem kendi istedi biz hiç istemedik evlenmesini gibi sözler ediyordu.

Rüyada dansöz görmek tabiri

Rüyada kendi kına geceni görmek, benlik imajı, dış görünüm veya gelecekle ilgili endişeleriniz olduğunu gösterir.

Rüyada dansöz görmek hayata bakış açınız hakkında bilgi verir ve gerçek yaşamınızda olayların hep iyi, güzel, neşeli taraflarını gördüğünüzü ancak sizi ve ailenizi sıkıntıya sokabilecek kimi gelişmelere dikkat etmediğinizi simgeler. Rüyada dansöz olmak, dansöz olduğunu görmek keder ve gam ifadesidir, üzücü bir haber alacağınıza işaret edebilir. Rüyada dansöz ile oynamak hayatta sevinç, mutluluk kadar üzüntü ve sıkıntılarında olabileceğini, her türlü duruma hazırlıklı olmak gerektiğini temsi eder. Rüyada köçek görmek işlerinizi dikkatli yapmanız gerektiğine işaret ederken kendini köçek olarak görmek hatalarınızdan dolayı zarar edip, sıkıntıya düşeceğinize delalet eder. Rüyada çengi, dansör, köçek, oryantal, rakkas, rakkase terimleri de benzer anlama sahi

Dansöz teriminin rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir