Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Dantel Hediye Almak

Rüyada dantel hediye almak neye işarettir?

Rüyamda köşk müydü konak mıydı tam hatırlamıyorum ama güzel bir ev gördüm sanırım benimdi binanın içi de dışı da ıssızdı. içi büyük ferah ve güzeldi. Liseden yıllardır görmediğim bir arkadaşım geliyordu bana bir sürü dantel hediye getirmişti. Normalde mobilyaların üzerine dantel koymam, sevmiyorum çünkü demode. Danteller güzeldi, genelde danteller takımdır yani sehpa örtüsü masa örtüsü peçeteleriyle hepsi aynıdır fakat bunlar farklıydı. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

Rüya detayı: 29 yaşında bekar bir bayanım

Rüyada hediye dantel görmek nasıl yorumlanır?

Güzel, temiz, ferah bir ev görmek, gören kimsenin hayatı da istediği gibi olacaktır. Güven içinde yaşayacak ve yaptıklarından zevk alacaktır. Evin genişliği mutluluğun büyük olacağına işarettir. Rüyada ev görmek; güzel, ferah bir evde olmak hayatını gönlüne göre, mutlu bir şekilde yaşamak anlamına gelir.
Birinden hediye aldığınızı gördüyseniz bu, hem aşk hayatında hem de iş hayatında şanslı ve mutlu olacağınız anlamına gelir. Güzel bir dantel ise sizi sevindirecek, mutlu edecek bir haber alacağınıza işarettir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ev görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir