Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Dantelli Beyaz Gelinlik Denemek

Rüyada dantelli beyaz gelinlik denemek neye delalet eder?

Hocam merhabalar. Benim yaklaşık 6 aydır tanıdığım bir kişi var. Benden hoşlandığını söylüyor ve bana buluşma teklif ediyor. Ama ben her seferinde reddettim onun buluşma teklifini eskiden görüştüğüm kişiden dolayı artık erkeklere güvenim kalmadığı için. Ona karşı soğuk davransam da, güvenmesem de bende de ona karşı bir ilgi oluştuğunu hissediyorum.

Rüyamda o kişi bana evlenme teklifi etmişti, ben de kabul etmiştim. O sırada yurt dışında olduğu için bana yazdığı mesajda sabah 9.30’da düğünümüze yetişeceğini yazmıştı. Sabahleyin ben de hazırlanmaya başladım. Dolabımda her renkten gelinlik vardı ve hafif dantelli beyaz bir gelinlik denedim üstümde. Bir yandan hazırlanırken diğer yandan da bir sürü akrabamın gelmiş olduğunu fark ettim teyzem, yengem, amcam gibi.

Hepsi düğünü bekliyorlardı. Saate baktım, 9.30 olmuştu. Ama daha hangi gelinliği giyeceğime, başıma hangi örtüyü takacağıma bile karar vermemiştim. Akrabalarıma düğünün biraz geç başlayabileceğini söyledim. Birden başörtümü yaptırmak için kuaföre niye gitmediğimi merak ettim ve pişman oldum. Sonra o kişiyle yazışmaya başladım ama yazdıklarından onu yanlış anladığımı, bana henüz evlenme falan teklif etmediğini dolayısıyla buraya gelmeyeceğini, düğün olmayacağını anladım. Ama onun haberi bile yoktu benim burada düğün hazırlığı yaptığımdan. İçimde bir burukluk vardı. Gidip herkese düğünün ertelendiğini söyledim. O sırada onun bir önceki gece yazdığı başka şeyler geldi aklıma. Beni azarlıyordu. Beni sevdiğini falan diyordu ama ona yüz vermediğim için de kızıyordu. Ruh halim normal. Kafam biraz karışık gibi. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler. 21, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada dantelli beyaz gelinlik denemek yorumu

Değerli okurum, öncelikle bilinmelidir ki rüyalar kişinin içinde bulunduğu ruh halinini yansımasıdır ve rüyayla amel edilmez ve onlardan her zaman mesaj beklememek gerekir. Rüyanızdaki olaylar, konuşmalar ve diğer unsurlar aslında sizin şu anda kafanızın evlilik, evlenmek, kendi yuvanı kurmak konularıyla meşgul olduğunun yansımasıdır.  Elbette evlilik bir kişinin hayatının en önemli olaylarından biridir ve kişi istese de istemese de bunu kafaya takar ancak önemli olan bu konuyu kafaya fazla takıp, zihninin bulanmasına izin vermemek, sağlıklı düşünmeyi elden bırakmamaktır.

Rüyada evlenme teklifi almak güzel bir rüyadır ve uyanık hayatta çok sevineceğiniz bir takım gelişmeler olacağını müjdeler. Bu bir evlilik, işinde yükselme, sınav kazanma, sosyal çevrede saygınlık elde etmek olabilir. Rüyada gelinlik denediğini görmek yaşamınızda hayallerinize giden yolda önemli bir karar aşamasında olduğunuzu işaret ederken, aradığınız gelinliği bulmanız ya da denediğiniz gelinliği beğenmeniz bu kararı yakında vereceğinizi ve hayırlı olacağını temsil ederken tersi durum ise bir süre beklemeniz gerektiğini gösterir. Renginin beyaz olması aydınlığa ve hayırlara delalettir. Bu konuda rüyada gelinlik görmek sayfası da ilginizi çekebilir.

“Rüyada Dantelli Beyaz Gelinlik Denemek” için 4 yanıt

Esimden bosanali 10 seneden fazla zaman oldu, haliyle cevremde hadi evlen hadi bu olsun su olsunlar dışında cokta onem arz eden birsey yok. Zaman zaman nereye kadar boyle gidecek diye dusunuyorum ama dusunmekle olmuyor tabii.

Ruyamda gelinlik giydigimi goruyorum bembeyaz ve cok guzel. Sonra dugun salonuna gidecekmisiz ama bir avm gibi bir binadan oldugumu goruyorum. Aşağı inmek istiyoruz merdivenler tadilatta sizi bin indirecegiz diyor ve beni beton artıkları camurlu birseyle asagi indiriyorlar. Indigimde gelinligimin arkasinin çamur oldugunu gorup uzuluyorum etrafta temiz bir su birikintisi goruyorum ve orada yikamaya calisiyorum, temizledim mi hatirlamiyorum. Ağlıyorum. Sonra yine bir yerden asagi inmeye calisiyorum ve bu kez binada yine tadilat calismasi var ve orada calisan insanlarin yemek saatiymis. Hepsi merdivenlere oturmus onlerindeki yemekleri yiyorlar. Ben mecburen aralarindan gecerek inmek zorunda kaliyorum. Bu kez gelimligime salca bulaşıyor kirleniyor. Temizletmek icin artik bir terzi kuru temizleme yapan bir yer ararken kendimi koyumde oldugumu goruyorum. Yolda tanıdık birkac kadinla karsilasiyoruz ve hayirli olsunlar falan filan konusurken uyanıyorum. 33, Kadın, Boşanmış , Kasiyer ama çalışmıyorum bir kaç yıldır.

Canay selam, görmüş olduğun rüya hayatında huzur ve mutluluğu bulmak için önünde aşman gereken bazı engeller veya sıkıntılar olduğunu belirtirken tüm bunları tek başına, kendi gayretlerin ile aşacağını, başarıya ulaşacağını temsil etmektedir.

Rüyada gelinlik denemek
Rüyamda sevdiğim kişinin annesi bana gelinlik denettiriyordu. 23 yaşında bekar bayanım, şu anda sevdiğimle aram açık.

Rüyada gelinlik denediğini görmek yaşamınızda hayallerinize giden yolda önemli bir karar aşamasında olduğunuzu işaret ederken, aradığınız gelinliği bulmanız ya da denediğiniz gelinliği beğenmeniz bu kararı yakında vereceğinizi ve hayırlı olacağını temsil ederken tersi durum ise bir süre beklemeniz gerektiğini gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir