Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Daralmak

Rüyada daralmak neye delalet eder?

Rüyada okulumun bahçesinde arkadaşımla top oynuyorum, daha sonra arkadaşım topu bana attı, topu tutamadım ve arkada duran bir arabanın altına kaçtı, topu almak için yüz üstü yere uzandım ve arabanın altına girmeye çalışırken okulun yanındaki caminin minaresinden kalkan bir karga üzerimden geçerken kakasını yaptı. Karganın kakası ağzıma girdi, karga pisliği dudaklarımdan süzülüp dilime ve dişlerimin arasına doldu. Midem bulandı, gözlerim karardı, daraldım, nefes alamadım sanki ölecekmişim gibi oldum. Sonra arkadaşım gülerek yanıma geldi ama benim kötü durumda olduğumu görünce gülmeyi bıraktı, hemen bana bir şişse su ve mendil bulup getirdi. Çok kötü bir rüyaydı, sizce bu neye delalet?

Rüyada daraldığını görmek tabiri

Serkan merhaba, rüyada top oynamak yaşamda tamlık ve bütünlük simgeler. Ayrıca içindeki iç çocuk duygularını daha fazla dinlemek gerektiğini ifade eder. Ayrıca cesaret ve gücünü göstermek anlamı olabilir. Rüyada uzandığını görmek yorgunluk, dinlenme ihtiyacı ya da bir şeye ara vermek, mola vermek anlamı taşır. Rüyada minare görmek iletişim, haberleşme anlamını taşır. Çevrenizle daha iyi iletişim kuracağınızı, dargın olduğunuz bir kişi ile yeniden barışacağınızı işaret eder. Rüyada karga görmek ölüm korkusuna veya karakterinizin daha karanlık yönlerine delalet eder. Rüyada kargalar can sıkıcı alışkanlıklara işaret olabilir. Rüyada hayvan kakası görülmesi eğer hatırlıyorsanız ait olduğu hayvanın karakteristik özelliği ile açıklanır. Bilmiyorsanız gerçek hayatınızda üstlendiğiniz sorumlulukları işaret eder, taşıyamayacağınız kadar yükün altına girdiğinizi ve bu yükün sizi bunalttığını gösterir. Siz rüyanızda karga boku görüyorsunuz ki bu bazı kötü alışkanlıklarınızın size zarar vermeye başladığını gösterir.

Rüyada daralmak rüyayı gören kişinin şu anda bazı sorunlar ve zorluklar içinde olduğunu gösterirken, daraldığını görmek aynı zamanda içinde bulunduğunuz sıkıntıların bir zaman daha devam edeceğini sonra feraha ereceğinizi temsi eder. Zaten rüyanın sonunda arkadaşının su (su hayat demektir) ve mendil getirmesi iyileşmeye delalet olup, sıkıntılarının bir süre sonra biteceğini teyit etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir