Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Darbe Görmek

Rüyada darbe görmek neye işarettir?

Rüyamda ülkede darbe olduğunu gördüm, askeri darbe olmuş, askeriye yönetime el koymuş dışarı çıkma yasağı var ama ben yine de çıkıyorum bir işim varmış, askerler bana tüfek doğrultarak yanıma doğru koşuyorlar. Bu rüyanın manası nedir? 21 yaşında, bekar, öğrenci bayanım.

Rüyada darbe olduğunu görmek yorumu

Merve merhaba, rüyada yaşadığı ülkede darbe olduğunu görmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatında yaşamını olumsuz etkileyen ve o kişiyi derinden yaralayan duygusal bir travma yaşadığına delalet eder. Başka bir ülkede darbe görmek kişinin gelecek hakkında büyük hayallere sahip olduğunu, büyümek ve ilerlemek belki de çok zengin olmak istediğini gösterirken rüyada darbe yapıldığını görmek aynı zamanda bunlara ulaşmasına engel olan bazı şeylerin olduğunu ve bu engellerin rüya sahibinde endişeler yarattığını ifade eder.

Rüyada darbe yapmak veya bir askeri darbe içinde yer almak o kadar iyi değildir ve anlamı kişinin gerçek hayatında büyük bir hayal kırıklığı yaşadığını ve bu hayalı kırıklığını atlatmak için yeniden hatalı iş girişimlerinde bulunduğunu ve bununda onun iflasına yol açacağına işaret eder.

Rüyada sokağa çıkma yasağı görmek rüyayı görenin gerçek yaşamında kendini hayatın bazı alanlarında kısıtlanmış hissettiğini gösterirken askerlerin silah çekmesi, ellerinde silahla sana doğru gelmeleri ise aslında kendini uyanık yaşamda bir tehdit altında gördüğünü ifade etmektedir.

“Rüyada Darbe Görmek” için 2 yanıt

Dün akşam you tubedan darbe gününde yasanan f-16 ucakların super sonic patlamasını izledim ve yattım, sanki yine darbe olmustu gibi annem babam evdeydı, evin içinde kendiliğinden duvarda ses patlaması oldu, ucak herhangi bomba atmamıştı ve evden ayrılıp dayımın evıne gittik, orada gercek hayatta sevmeyen biri olarak konusmadıgım dayımın oglu vardı, ona “15 temmuz darbe günü yasandı yine” dedim oda “evet” boynunu bükerek “yine darbe oldu” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir