Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Darbuka Görmek

Rüyada darbuka neye işarettir?

Bu geceki rüyamda sevgilimin ailesini gördüm. Sevgilim ile ben arabayla geziyoruz  sonra o beni eve bırakıyor, o da kendi evine gidiyor. Eve geldiğimde ablamla kuaföre gidiyoruz (üzerimde kolu yanmış delinmiş bir kazak var). Kuaföre gittiğimizde sevgilimin ablası orada oluyor benimle gülüşüyor, konuşuyor ve diyor ki “kazağın yanmış, yırtık”. Bende diyorum ki “biliyorum, aceleden giydim çıktım”.

Sonra kuaförden çıkıyoruz eve gidiyoruz, sevgilimle annesi bize geliyor, annemle annesi oturuyoruz, muhabbet sohbet gülüyorlar. Bizde sevgilimle, ablam vs öyle oturuyoruz. Sonra bir bakıyoruz darbukazurna sesi. Kapıya çıkıyoruz, bakıyorum ki gelinlikle bir kız oynaya oynaya yürüyor. Çok az bir kalabalık (15 kişi falan) etrafında arkasında geline eşlik ediyor. Gelini görünce “gelinliği güzel değilmiş aman” diyorum, içeri giriyorum giriyoruz. ve burada uyandım. Bu ne demektir acaba ?

Kimden: Berrin
Cinsiyetiniz: Kadın
Yaşınız: 19
Medeni Durumunuz: Bekar
Anahtar kelimeler: sevgilimin ailesi.

Rüyada darbuka görmek yorumu

Berrin merhaba. Gördüğünüz rüya, gerçek hayatınızda sevgilinizi, sevgilinizin ailesini ve düğün, gelinlik konularını fazlasıyla kafanıza taktığınızı, adeta başka bir şey düşünmediğinizi göstermektedir.

Rüyada kuaföre gitmek etrafınızdaki kişilerin sizin dış görünüşünüzle ilgili düşüncelerine gereğinden fazla önem verdiğinizi ifade eder. Berber, erkek berberi, başarı ve şans demektir fakat başarıya ulaşmak için biraz uğraşmanız gerektiğini işaret eder

Rüyada darbuka görmek bekarlar için biraz üzüntü ve sıkıntı yaşadıktan sonra mutlu bir evlilik yapmaya, üne kavuşmaya veya kayıp bir kişinin geri dönmesine ya da rüyayı gören kişinin küçük bir hediye alacağına işaret eder. Darbuka sesi duymak sevinçli bir gelişme yaşanacağına ve mutluluktan havalara uçacağına delalet eder. Darbuka çalmak rüyayı gören kişinin tüm dertlerinin devasını bulacağına yorulur. Kişinin istediği insan ile evlenmesine, sağlıklı bi yaşam sürmesine, hasta ise hastalığına şifa bulacağına ve yüzünün her zaman güleceğine yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir