Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Dargınlık

Rüyada dargın olmak neye işarettir?

Rüyamda uzunca bir ilişkiden sonra ayrılmış olduğum ve hala sevmekte olduğum eski sevgilimi gördüm. Eski sevgilim hala bana dargınmış, barışmak için sabah erken saatlerde gizlice evlerine yangın merdiveninden girip evlerinde onu arıyorum. Daha sonra odasında uyumakta olduğunu görüp bir anda evden çıkmak istiyorum. Tam o sırada annesi uyanıyor ve yakalanıyorum (annesi gerçekte beni tanımıyor) ancak hiç bir şekilde bağırıp beni ele vermiyor.

Bu sırada bende ona kızına söylememesi için yalvarıyorum “polisi ara ama ona sakın söyleme” diye. Bu sırada eski sevgilim uyanıp lavaboya giderken beni görüp bir anda dönüyor. Yanıma geliyor bir iki ufak şekilde bana vuruyor. Daha sonra o kadının annesi olmadığını 1 sene önce ölmüş olduğunu, biz beraberken bile bunu ben dahil herkesten sakladığını söylüyor. Yorumunuzu bekliyorum iyi çalışmalar.

Rüyada dargınlık görmek yorumu

Adem merhaba, öncelikle rüyada eski sevdiğini görmek sayfasını dikkatle okumalısın.

Rüyada darılmak, dargınlık gerçek yaşamda içinde bulunduğunuz insan ilişkileri hakkında bilgiler verir. Rüyada birisine darılmak, birine dargın olduğunu görmek gerçek yaşamda sizi kıran, üzen bir olay yaşadığınızı simgeler. Rüyada ailesine darılmak, ailesi ile dargın olmak İlişkilerin güçleneceği ve sorunların çözüleceğine işaret eder. Rüyada komşusuna darılmak, komşusu ile dargın olduğunu görmek komşularınızın sizden kimi konularda rahatsız olduklarını ifade eder. Rüyada dargın olduğun biriyle barıştığını görmek

“Rüyada Dargınlık” için bir yanıt

Bende rüyamda sevdiğimi gördüm, bizim eve gelmiş, dargınmışız yeniden bir tartışma yaşıyoruz ondan sonra barışıyoruz ve babaannemin elini öpüyor bu ne anlama gelir merak ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir