Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Darı Ekmeği Görmek

Rüyada darı ekmeği görmek neye işarettir?

Ben bir rüya gördüm ve rüyamda dedem 2 tane en yakın arkadaşım, annem ve abim vardı, arabayı dedem sürüyordu bizde bir şehre gidiyorduk, acıktık, yanımızda ekmek yoktu, bir köydeydik ve dedem ekmek almak için durdu, fırına gitti, kısa bir süre sonra arabaya döndü “bu fırında sadece darı ekmeği varmış, alayım mı”dedi, birde “al” dedik.

Dedem ekmek alırken araba kontrolsüzce gitti, dedem arkamızdan yetişmeye çalışıyordu, başka arabayla dönemeçlerde araba 2 dönemeçte döndü diğerinde dönemedi ve suya düştük ölürken de ben “sizleri çok seviyorum eğer ölürsek inşallah gene karşılaşırız” dedim, gece devamını görmekten korktum ve uyandım. Tuğçe.

Rüyada darı ekmeği görmek yorumu

Sevgili Tuğçe,

Gördüğün rüya, gerçek yaşamında hayatın temel ihtiyaçlardan birinin eksikliğini hissettiğini ve bunun sende bir olumsuz duygu yoğunluğa ittiğini temsil etmektedir. Temel ihtiyaçlar nedir dersen; karnını doyurmak, ait olmak, kendini güvende hissetmek, saygı görmek, kendini ifade etmek sayılabilir.

Rüyada darı ekmeği görmek şu anda gerçek hayatınızda düşünmeden yaptığınız bir hareket veya tutumsuzluğunuzdan kaynaklanan sebeplerle kimi maddi sıkıntılar içinde olduğunuzu ifade eder.

Darı ekmeği yemek, darı ekmeği yediğini görmek içinde bulunduğunuz maddi zorlukların yakın bir zamanda azalacağı, bir süre sonrada tamamen kurtulacağınızı haber verir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ekmek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir