Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Darı Görmek

Rüyada darı neye işaret eder?

Rüyamda sahile çok yakın duran sanki terk edilmiş gibi görünen, yelkenleri yırtılmış ahşap bir tekne gördüm. Teknede hiç kimseler yoktu, sahilde yattığım yerden tekneyi izlemeye başladım. Saatler geçmesine rağmen herhangi bir hareket olmayınca belki teknede hasta veya yaralı vardır diye  tekneye gitmeye karar verdim. Kısa sürede yüzerek tekneye vardım, tekne sahilden göründüğünden daha büyüktü. Tekneye çıktım ve “kimse var mı” diye bağırdım. Hiç cevap veren olmadı, teknenin üzerini dolaştım. Sonra alt kata inen bir kapı gördüm, sanki ambar gibi bir yerin kapısıydı ve kapı kilitliydi. Biraz da korkarak kapıyı zorladım ve kapı açıldı, içerisi bir ambardı ve içi altın gibi parlayan darı ile doluydu. Alt katta da kimse yoktu ve içimden “acaba bu insanlara ne oldu? bu tekneyi neden burada bıraktılar” diye düşünürken uyandım.

Rüyada darı görmek tabiri

Murat selam, rüyada sahilde olmak rüyayı gören kişinin manevi bir hesaplaşma yaşadığını gösterir, aklının gerçekçi ve hayalperest kısımları arasında dengeyi sağlamak istediğini ifade eder. Rüyada yelkeni yırtılmış tekne rüya sahibi kişinin umutlarının azalmasına sebep olan veya hayallerinin gerçekleşmesine engel bir şeyin varlığına işaret eder, bakınız rüyada yelkenli görmek rüya tabiri sayfası. Sahilden yüzerek tekneye gitmen konusunda açıklamayı rüyada yüzmek sayfasında inceleyebilirsin.

Rüyada darı görmek gerçek yaşamda tasarruf, israf, savurganlık konularında bilgi verir ve rüyayı gören kişinin daha dikkatli, daha tasarruflu olması gerektiğini belirtir. Rüyada darı ekmek veya darı ektiğini görmek, günlük yaşamınızda gereksiz israf, savurganlık içinde olduğunuzu, bunun sonunda darlık çektiğinizi simgeler. Rüyada darı almak, darı aldığını, darı hasat ettiğini görmek bol kazanç elde etmek için başladığınız bir işte umduğunuzdan daha az bir kazanç elde edeceğinizi temsil eder. Rüyada darı yemek, darı pişirmek, darı yediğini, darı pişirdiğini görmek kazancınızı artırmak için arayışlar içinde olduğunuzu işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir